شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 525

13,523 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع استلام فورى فى قلب نيو زايد-فاى

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 114 متر متشطبة استلام فوري في زيد ويست زايد

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٣٠٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في مبني مكون من أرضي وأول بالتقسيط في كيان

    New Home for Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن للبيع بحدائق اكتوبر 3غرف اول طريق زويل

    MRG Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٢١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن متشطبة 85% صن كابيتال حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط كمبوند الياسمين بجوار المهندسين

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, تاج الدول, امبابة, الجيزة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢١٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقع غرفتين للبيع بسعر لقطه فى كمبوند نايا ويست

    Property Hills Star logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ماستر راقية بدور مرتفع – أيون تاورز دور ١٤

    Circles investment logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٠٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بالتقسيط المريح بأول كمبوند بجوار المهند

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, تاج الدول, امبابة, الجيزة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١٦٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بسعر لقطه فى ماونتن فيو اي سيتي

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م في شارع شهاب الرئيسي

    Property insider logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند Address Home استلام خلال سنة

    Baytak. logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند Address Home بجوار جامعة زويل

    Baytak. logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أدفع 690 ألف وأستلم شقتك 3 غرفة بكمبوند حي الاشجار

    New Home for Real Estate logo image

    حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب 149م الدور الأول كالما حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    كالما, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع بسعر لقطه فى كمبوند او ويست

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٣٧٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ١٣٧م مميزة فيو الجريا

    Image logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٨٠٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاملة التشطيب في بالم باركس

    Blocks logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٥٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع بسعر لقطه فى قلب نيو زايدويست فيو

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مباني حديثة تفرعات شارع لبنان

    Property insider logo image

    شارع لبنان, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 2 غرفة 105م استلام فوري كمبوند صن كابيتل

    Vida Solutions logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٦٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3غرفة 105م استلام فوري كمبوند صن كابيتال

    Vida Solutions logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٧٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الياسمين بالتقسيط المريح بجوار

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, تاج الدول, امبابة, الجيزة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١٦٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب لوكس بالفرش والاجهزه بحري صريح

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في بالم باركس

    Blocks logo image

استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٠٢٬٥٤٥ جنيه/متر مربع