شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 518

13,523 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام شقه 100متر البوابه ثانية

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بقلب 6 اكتوبر ب كايان من بدر الدين

    متصدر

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ڤاي – سوديك، الشيخ زايد الجديد

    الافين للتسويق العقاري logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 122م بالتشطيب حدائق المهندسين الشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٣٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢١٨٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه111م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٦٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه112م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٤٦٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه117م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٩٤٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه113م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه114م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه 110م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه115م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٨٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه116م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام شقه 120م ارضي حديقة حرف ال

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٦٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه137م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه90م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ب ماونتن فيو ب اكتوبر بسعر اقل من السوق

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أول بأسانسير لوكيشن مميز فيو رائع تشطيب خاص

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في تعاونيات 164 - 6 اكتوبر شقة 3 غرف بحري د3

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    شارع 11, الحي الحادي عشر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٤٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه108م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٤٢٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه109م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٢٢٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه119م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 متر متشطبة استلام فوري للبيع في كيان زايد

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة + رووف ب كايان بقلب جراند هايتس استلام فوري

    متصدر

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٨٤٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه118م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي الأول - مج6 | أمام وادي دجله

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    شارع عبد السلام امين, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع