شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 50

13,534 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م استلام فورى متشطبة بجنينة فى كيان اكتوبر

    property hills Elite logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م استلام فورى متشطبة بجنينة فى كيان اكتوبر

    property hills Elite logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن،3 غرف نوم -كورنر مطلة على الواجهه

    RE/MAX Al Mohager logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط على 10 سنين شقة 130 متر فى ماونتن فيو اى سيتى.

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط على 10 سنين شقة 130 متر فى ماونتن فيو اى سيتى.

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع استلام شهور كمبوند أمام Zayed

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبه بالتقسيط بموقع مميز في كيان

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بغرفتي نوم - الطابق الأرضي - إعمار

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في مدن الشيخ زايد بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٩٩٩٬٨١٥ جنيه

    شقة نصف تشطيب 120م استلام فوري في Vye سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في مدن الشيخ زايد بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في سولانا زايد بمقدم 5% فقط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في سولانا زايد وتقسيط حتى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٩٠٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد شقق سولانا زايد الجديدة بأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع بالمطبخ والتكيفات استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل استلام فوري في كارميل سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في قلب بالم هيلز للبيع داخل جاردن ليكس

    Property  Hills. logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    81م بتراس18م متشطب استلام 2026 ب74K قسط ربع سنوي

    متصدر

    Promax Property Investors logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٦٧٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل استلام فوري في كارميل سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة غرفتين متشطبة - فيلدج ويست الشيخ زايد

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجادرين بالفرش في حدائق المهندسين

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بإطلالة مزدوجة وحديقة ف أو ويست، 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٣٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بڤيو لاندسكيب في أو ويست - 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورًا شقة متشطبة بالكامل بمقدم 308 ألف فقط

    Property Hills... logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز كمبوند فيلدج ويست الشيخ زايد

    DMG logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٢٬٥٥٠ جنيه/متر مربع