شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 471

13,523 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في اشراقة فيو لاند سكيب

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في اركان بالم تخدم من خلال كراون بلازا

    Abrag 2 logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة داخل كمبوند the address بموقع ممتا

    Abrag 2 logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة جمب هايبر 3 غرفة 147م فى كمبونج متكامل

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٧٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس 125م للبيع 3غرف اول سكن بوابه احمس

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه صافي 165م للبيع اول سكن اللبيني هرم اولاد رجب

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع حدائق اكتوبر ايكوويست

    ايكو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بجوار هايبر وان بتقسيط 12 سنة

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ريسيل - شقة في باديا بالم هيلز-استلام قريب

    Gate real estate marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٥٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام شقه ارضي بحديقه للبيع 3غرف بوابه 4

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باللبيني هرم اولاد رجب شقق ناصيه 170م استلام فوري

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة داخل Tesla Residence طريق الواحات مباشر

    Baytak. logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٨٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه صافي 165م للبيع اللبيني هرم خلف ولاد رجب

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    جمب هايبر وان شقة متشطبة 3 غرف فى كمبوند متكامل

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٢٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في كمبوند بليس جيت – الشيخ زايد

    Bliss Gate, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف بالتشطيب كمبوند ادرس الشيخ زايد .

    Abrag 2 logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٧٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي بجاردن في كمبوند أشجار سيتي

    Abrag 2 logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٢٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند دار مصر 12 – الشيخ زايد

    دار مصر - المرحلة 2, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 137م 3 غرف متشطبة بالمنيل

    sherwoods property logo image

    شارع كورنيش النيل, العجوزة, الجيزة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٧٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في ذا ادريس الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٩٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٢١٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شقتك جمب هايبر بالتقسيط متشطبة كاملة المرافق

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه للبيع بحدائق الاهرام 133م 3غرف 2حم

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع من بالم هيلز فيو مميز امام اركان

    Property Hills Star logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ريسيل للبيع باقل سعر في Zed West - بالتقسيط

    Gate real estate marketing logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مناسب فى كومباوند دجلة بالمز

    Target realestate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٢١٬١٩٤ جنيه/متر مربع