شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 468

13,523 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في بالم باركس – جاهزة للتسليم

    Home Select for real estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ف كارمل بمقدم 0% من شركة سودك

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥١٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام للبيع شقه ١٠٥م فوري قسط ع ٣٦ شهر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٦٩٬٩٩٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع ف الشيخ زايد بمقدم و اقساط

    Property Hills Star logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٣٤٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر شقة ١٤٩م كومباوند فيلدج ويست تشطيب زايد

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٢٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند Lugar احدي مشروعات gates زايد

    Abrag 2 logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الثانية - احمس - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٥٠م واجهه بحري بجوار النادي بالتقسيط المريح

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٩١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه بالكامل للبيع بمقدم 2,100,000

    Coldwell Banker Wealth logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٠٠٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدا للبيع في بالم باركس -بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو تشطيب كامل | جاهز للاستلام | زيد تاورز

    Home Select for real estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ٧٨م جاردن ١٦٥م كومباوند ذا ادرس. .

    Abrag 2 logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ف ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطة سكن او استثمار في كمبوند

    Abrag 2 logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٤٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز في ايفوار في قلب شيخ زايد امام ربوة

    Property  Hills. logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٤٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه148م 3غرف+غرفة نانى مقدم مليون ونص قسط 10سنين

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٠٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف الشيخ زايد الجديدة متشطبة

    Property Hills Star logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أوويست مرحلة تولوا

    Blocks logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٢٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة من بالم هيلز الشيخ زايد تقسيط 12 سنين

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تولوا او ويست موقع مميز افضل سعر

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦١٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لبيع خلفية مميزة ببلكونة بوابة4حدائق الاهرام

    Ahmed Hassan For Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في حدائق الاهرام بوابة 1 خلفية جانبية

    Ahmed Hassan For Real Estate logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تولوا او ويست موقع مميز افضل سعر

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في ماونتن بارك ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

    1

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١٤٥م واجهه بحري ٣ قطع ع الشارع بالتقسيط

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الاولي - خوفو - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١٢٥م فيو فيلا بحدائق الاهرام بالتقسيط

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع