شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 463

13,523 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر مقدم شقه 3 غرف في آي سيتي اكتوبر.

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٥٥ متر مربع

    ٧٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢ غرف بحديقة ١٥٥م اويست tulwa استلام متشطبة

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-لقطهه باقل سعر متاح في السوق اقرب استلام

    Gate real estate marketing logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٩٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع - O WEST

    Next Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٤٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م تشطيب فاخر عمارة حديثة بحدائق الأهرام

    ابتكار للتسويق العقاري logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة عرض محدود 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة لفترة محدودة 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقق مساحات مختلفة قسط على شارع الجيش الرئيسي

    ابتكار للتسويق العقاري logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالبوابة الرابعة شقة ارضى بحديقة جانبى سوبر لوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في المربع الذهبي علي رئيسي النهر الاخضر مباشرة

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه130م+50م جاردن متشطبه استلام فوري بتكملة اقساط

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة عرض محدود 5% مقدم 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعه 810 مسلسل 3 التكميلي قرعه 2016

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 140م واجهه وسط تشطيب فندقي حدائق الأهرام

    ابتكار للتسويق العقاري logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة متشطبة 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٠٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع داخل كمبوند ZED استلام فوري لوكيشن مميز

    Abrag 2 logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي بجاردن 146 متر غرفتين استلام فوري

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٢٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة استلام فوري متشطب ف زايد رجينسي للبيع

    Property Hills Star logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٠٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135متر تشطيب كامل بجوار بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدمك خصمك شقه للبيع 131م أمام جامعة MSAتصميم دره

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٩٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص مقدم!! ل3 غرف في اي سيتي اكتوبر, استلام 6شهور

    Real Vision logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات للبيع ف الشيخ زايد في الكارما

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة غرفة نوم واحدة في نيو جيزة امبرفيل

    Abrag 2 logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في المربع الذهبي موقع مميز جداً على شارع رئيسي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه ارضي استلام فوري مقدم4.4 والباقي اقساط

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع