شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 430

13,523 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬١٢٨٬٦٤٠ جنيه

    شقة ٢ غرفة نوم غي Badya

    Maskan Consultancy logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬١٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في VYE – SODIC

    Maskan Consultancy logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٩٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم فندقية في Newgiza The Collection

    Maskan Consultancy logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في المربع الذهبي بموقع مميز بجوار الخدمات

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين جاردن للبيع في VYE – من تطوير SODIC

    Maskan Consultancy logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٠٠٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٢٨٬٥١٩ جنيه

    شقة ٢ غرفة نوم في Badya Palm Hills

    Maskan Consultancy logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٩٤٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ف بادية متشطبة بسعر مميز جدا

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165 م مسلسل 3 حدائق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة في الكمبوند استلام فوري متشطبة للبيع

    Driven Properties logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م مسلسل 3 حدائق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند جنه اكتوبر بجوار مول العرب !

    Vida Solutions logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع من هايد بارك في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٧٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقةفي كمبوند الخمائل المرحله الثالثه

    El Marwa For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م مسلسل 3 حدائق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم و توتال لغرفتين استلام فوري باديه مقدم3.1

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٢٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بدار مصر – الحي 12، الشيخ زايد

    Zayed Gate logo image

    دار مصر - المرحلة 2, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه في كمبوند بروميناد بجوار نيو جيزه

    Vida Solutions logo image

    بروميناد ريزيدنس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في المهندسين شاهد الصور

    شركة عقارات مصر logo image

    شارع وادي النيل, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحات من 140م الي 205 حدائق اكتوبر المسلسلات

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن في حدائق اكتوبر كمبوند اشجار سيتي

    Vida Solutions logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف كمبوند ليك فرونت حدائق اكتوبر نص

    MRG Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٨٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل توتال 4.5M غرفتين بجاردن استلام فوري في باديه

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٠٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة أرضي بحديقة في أي سيتي أكتوبر

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٠٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٥٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢ غرف نون بجنينة في Vye SODIC

    Maskan Consultancy logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٩٣٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨١٢٬٩٦٠ جنيه

    للبيع شقه في كمبوند باديه بالم هيلز استلام فوري

    Vida Solutions logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٢٬٩٦٥ جنيه/متر مربع