شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 425

13,573 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في موقع مميز ، اقل سعر ، اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٩٣٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 133متر جانبي خلفي بحري ببلكونة بحدائق الاهرام

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٥٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بكمبوند ساكن و عايش 130م في بالم هيلز

    Inn Properties logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٧٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 145م في حي البوليفارد التوسعات الشماليه

    MADAEN GROUP logo image

    الحي 300, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة في قلب الشيخ زايد بجوار بيفرلي بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في افخم كمبوند طريق زويل حدائق اكتوبر

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز وقسط على 9 سنوات فى او ويست

    Platinum Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في بالم باركس

    The Avenue Properties logo image

2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦١٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره للبيع في كمبوند في صن كابيتال

    The Avenue Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٤٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز فى او ويست بالتقسيط حتى 9 سنوات

    Platinum Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٩٨٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى كمبوند او ويست بموقع مميز وخدمات متكاملة

    Platinum Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٩١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز في قلب الشيخ زايد ب قسط ل 10 سنين

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز في قلب الشيخ زايد ب قسط ل 10 سنين

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز في قلب الشيخ زايد ب قسط ل 10 سنين

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٦٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل مقدم 433 الف فى او ويست بالتقسيط على 9س

    Platinum Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٦٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمقدم 5% تقسيط حتى 10 سنوات فى سولانا

    Platinum Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٢٤٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع حدائق اكتوبر استلام فوري دور متكرر

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن جاهزة بقسط شهري 38 الف علي10سنين

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٦٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز في قلب الشيخ زايد ب قسط ل 10 سنين

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بالقرب من مول العرب

    Oaks Real Estate logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٧٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز وبالتقسيط على 9 سنوات فى او ويست

    Platinum Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩١٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع حدائق اكتوبر كمبوند متكامل الخدمات قسط

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٣١٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز شقه في كمبوند فاي سوديك نيو زايد

    DMG logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع