شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 400

13,573 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٥٬٤٥٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك101م كمبوند اليسيوم الشيخ زايد بمقدم 10%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٥٣٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اميز لوكيشن في الحدايق

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٥٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة للبيع من بالم هيلز قسط على 10سنة

    Oaks Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٨٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٣٣١٬٤٤٨ جنيه

    شقة لقطه للبيع في باديا غرفتين و2 حمام

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧١٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق من 140 متر وتصل الي 230 متر في المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه استلام فوري في بيفرلي هيلز

    Property Hills VIP logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين كمبوند ويست فيو زايد الجديدة استلام سنة

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل متشطبه فى بالم هيلز اقل سعر تكملة اقساط

    CBE New Homes logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين الشيخ زايد مقدم 10 % على 9 سنوات

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٩٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٢٣٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك138م كمبوند اليسيوم الشيخ زايد بمقدم 10%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٢٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٩٥٣٬٢٠٠ جنيه

    شقة ١٢٣ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٠٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند ابراج زيد الشيخ زايد

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 100م للبيع كمبوند تمايا الشيخ زايد بالتقسيط 0%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري بأفضل لوكيشن في Sun Capital

    متصدر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 50م للبيع كمبوند تمايا الشيخ زايد بالتقسيط 0%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٣٧٬٦٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بمقدم (( 1.376.000 )) بفيو على ال centra

    Falcon for Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٨٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالكامل من بالم هيلز في اكتوبر

    Oaks Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٩٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م للبيع كمبوند تمايا الشيخ زايد بالتقسيط 0%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢ غرف ١٥٥ مميز في كمبوند اويست مرحلة tulwa

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة شقة فاخره بالشيخ زايد سعرلقطة

    CBE New Homes logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٥٣٬٢٠٠ جنيه

    شقة ١٢٣ متر غرفتين في كومبند بيتا ريزيدنيس| حدائق

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٠٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في VYE Sodic Compound

    New Casa Real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في قلب حدايق اكتوبر

    جرين سيتي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م للبيع بسعر لؤطه تشطيبات سوبر لوكس متجدده

    IHouse development logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٣٬٤٤٢ جنيه/متر مربع