شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 343

13,573 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بحديقة فيو مفتوح بموقع مميز وتقسيط 9سنين

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٠٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة لوكيشن مميز ريسيل بأقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمتشطبه استلام فوري فOwest برايم لوكيشن بأقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره 120م شارع النوادي كمبوند Address اكتوبر

    Baytak. logo image

    ايزولا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 40% وقسط حتى 10س إمتلك بنتاهوس115م متشطب فيPX

    Evergreen Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة بالكامل في موقع مميز بسولانا

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٨١٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٨٦٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن استلام فوري بمقدم 10% تقسيط ل8س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤٣٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه غرفتين دايركت علي النزهه متشطبه بتكييفات

    Evergreen Properties logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٩١٩٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بجاردن متشطبة بالكامل بمقدم5% ع 10سنين

    Evergreen Properties logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٩٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فPX برايم لوكيشن قسط ع10س استلام سنتين

    Evergreen Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى اي سيتي ماونتن فيو مقدم 5% على 10 س

    Evergreen Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بقسط شهري 13 الف بفيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد امتلك شقة بمقدم5% متشطبة بالتكييفات

    Evergreen Properties logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٦١٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةبرايم لوكيشين متشطبة بالتكيفات فZED استلام فورى

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةاستلام فوري ف صن كابيتل بأقل سعر خصم 45% قسط 8س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في المربع الذهبي علي شارع البوابه الرئيسيه

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه120م بمقدم 670الف واول قسط بعد 6 شهور ع 8سنين

    Evergreen Properties logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 112م 3 غرف باقل مقدم واطول فتره سداد تصل 12س

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في بادية بمقدم 1.5% فقط قسط علي 12 سنة

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة نوم بإطلالة على بارك قسط 12 سنين

    Evergreen Properties logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم40% امتلك شقة مميزه في قلب زايد القديمه على8س

    Evergreen Properties logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع ف كمبوند كامل الخدمات جنب هايبر وان

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٢٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري امتلك شقتك 3غرف بفيو Pool في قلب زايد

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٩٩٬٢٠٠ جنيه

    شقة ١٤٩ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٤٧ جنيه/متر مربع