شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 348

13,573 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٣٠٬٦٥٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بأقل مقدم دور ثالث موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠١٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٤٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم ارضي بحديقة كمبوند فاي سوديك

    Abrag 2 logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 122 م للبيع حدائق المهندسين – الشيخ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٦١٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م للبيع أستلام فوري في سوديك الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢ غرف ١٥٥ مميز في كمبوند اويست مرحلة tulwa

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 145م الجمان الترا سوبر لوكس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الجومان, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٤٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة بفيو مميز بالتقسيط بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٣٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحدائق الاهرام واجهة تشطيب راقى

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٣٢٦٬٧٩٢ جنيه

    Apartment Bedrooms: 2 for Sale in Garden Lakes

    Maskan Consultancy logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٦١٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه استديو بورتو اكتوبر ٦٠ متر فيو حمام سباح

    Golden Star Real Estate logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الشقة الوحيدة الجاهزة للسكن مع جاردن | تقسيط على ٨

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام فوري ب سعر و موقع مميز

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه في كمبوند باقل سعر ف الماركت في 6 اكتوبر

    Impact Investments logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام فوري ب سعر و موقع مميز

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام فوري ب سعر و موقع مميز

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 84م الحي التاني – المجاوره الثانيه

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف الشيخ زايد امام هايبر 1

    Property Hills Star logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه جوار سوديك ويست مقدم 367 الف بسعر 7م

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة فى تيراس بجوار اركان بلازا الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع105م كمبوند نيوم بيراميدز تسهيلات7 سنوات

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    نيوم بيراميدز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٤٤٬٣٥٠ جنيه

    افضل سعر لشقة غرفتين متشطبة بالمطبخ والتكيفات

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢١٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة بجاردن بفيو مميز تقسيط بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1-Bedroom Apartment for Sale Garden Lakes

    Maskan Consultancy logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٩٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام فوري ب سعر و موقع مميز

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 70م الحي 11 سوبر لوكس موقع مميز

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع