شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 327

13,573 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةريسيل متشطبةبالتكيفات فZedبأقل سعر برايم لوكيشن

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بتشطيب و فيو مميز للبيع في كازا بيفرلي

    Zayed Homes logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٦٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بمساحة 131م في موقع مميز بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٥٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه +حديقة خدمة فندقية مقدم518ألف اوكاش5.180.000

    Property Hills... logo image

    كوي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه +حديقة خدمة فندقية مقدم518ألف اوكاش5.180.000

    Property Hills... logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز للبيع داخل زيد الشيخ الزايد

    Citizen Home logo image

استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في فاي من سوديك الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٥٤ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 111متر متشطبة بالتكيفات قسط على 8 سنين

    Evergreen Properties logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي لوكشين مميز جدا

    Revalo Real Estate logo image

    متفرع من شارع حلب, الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٧١١٬٦٧٣ جنيه

    شقه ريسيل137م مشطبه بالتكيفات والمطبخ جاهزه للسكن

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٨٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125 متر ارضي بجاردن حرف L بحدائق الاهرام

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٧٨٨٬٢٥٠ جنيه

    شقة فاي سوديك برايم لوكيشن افضل سعر قسط علي 10سنين

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٨٠٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه بموقع مميز 10 مقدم على 8 سنين

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه +حديقة خدمة فندقية مقدم518ألف اوكاش5.180.000

    Property Hills... logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه +حديقة خدمة فندقية مقدم518ألف اوكاش5.180.000

    Property Hills... logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل سعر في مارڤيل - نيو زايد

    Evergreen Properties logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى بڤيو بحرى و المتبقى بالتقسيط

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 154متر فى اشجار سيتي بمقدم 727 الف وقسط 12 سنه

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٨٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بأطلالة على الاهرامات وقسط طويل

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر غرفتين فى ابراج زد موقع مميز

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 147م ممبوند كنز الترا سوبر لوكس تسهيلات

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٠٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٠١٬٢٥٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر لقطة في كمبوند سولانا نيو زايد

    Abrag 2 logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زد ويست – فيليدج فيوز المرحلة الثانية

    RE/MAX Everest logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٨٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في حدايق المهندسين ارضي بجاردن

    Element logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع في موقع مميز فيو علي حمام السباحه

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع