شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 325

13,573 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة أرضية مع حديقة فى الكرمة

    Brokers Hub logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٩٦٦٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية شقة للبيع بقسط شهري14 الف بفيو مميز

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك الشيح أمام نادي الجزيرة

    TREX logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90م في كمبوند جامعة القاهرة

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٣٥٬٥٠٠ جنيه

    شقة ١٤٩ متر ٣ غرفة في كومبند بيتا ريزيدنيس| حدائق

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٩٩٨٬١٥٦ جنيه

    ارخص شقه باقل مقدم وبدون اوفر متشطبه بالتكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٠٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 118 م للبيع في الحي الأول أمان سنتر القدس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٢٩٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استثماريه بجاردن في حدايق اكتوبر بجانب المتحف

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥٠٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات المربع الذهبي حدايق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 قطعة 47 مساحة 155م فيو مفتوح علي الرئيسي

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف + ناني في هايد بارك الشيخ زايد فيو بارك

    TREX logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في هايد بارك بالشيخ زايد فيو البارك مقدم 280 أ

    TREX logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة الترا لوكس باكتوبر بالقرب من الحصري

    A.M CONSULTANT logo image

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر - علي الشارع الرئيسي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع - استلام فوري -موقع مميز

    Emtdad Real Estate logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ف المربع الذهبي فيو النهر الأخضر مباشرة

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 قريبة للنوادي قطعة 719 مساحة 155م

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كاش او بتسهيلات في كورت يارد ابراج ايون

    DMG logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع سكن فوري متشطبه بالكامل بسعر مميز

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بلوكيشن مميز وغير مجروح

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٣٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مشروع "فاي" من شركة سوديك -نيو زايد

    RE/MAX Al Mohager logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مشروع VYE من شركة سوديك - زايد الجديدة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٨٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في هايد بارك فيو سنترال بارك الشيخ زايد

    TREX logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٤٬٧٦٦ جنيه/متر مربع