شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 319

13,573 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 متر بفيو لاند سكيب متشطبة ف جنة اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ارضي بحديقة 117 متر بحدائق الاهرام

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على المحور 108 متر قسط على 6 سنين بدون فوائد

    property hills Elite logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة نوم في كمبوند جولز – تسليم فوري

    Real Vision logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة كمبوند بيفرلي هيلز.

    Topaz Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيه قى كمبوند اوويست متشطبه فورى

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٢٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 144م استلام قريب بسعر قديم مع بالم هليز متشطبه

    Gate real estate marketing logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة مميزة كاملة التشطيب

    Roots Development logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٥٤٬٤٠٠ جنيه

    بسعر لقطة للبيع شقة في شارع النزهه بعد هايبر وان

    Crown Stone Realty logo image

    كلاود سايد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه للبيع بالشيخ زايد امام نادى زايد متشطبه

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    شارع دكتور علي لطفي, الحي الثالث, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في زد ويست – استلام قريب

    RE/MAX Everest logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيلا في قلب الشيخ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٤١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بالتقسيط بجوار بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الرابعة - مينا - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام شقه للبيع 125م 3غرف 2حمام منطقه ط

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع فى كمبوند جنة اكتوبر

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    apartment for sale ready to move

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب في كمبوند تيراس -بالتقسيط

    RE/MAX Everest logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٧٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد ويست

    Hefnawy Group logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٨٢٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكيفات في ZED towers zayed

    Property Hills Star logo image

2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٩٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب بالشيخ زايد بجوار جامعة النيل 108م

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استديو منطقة الخدمات بيفرلي هليز.

    Topaz Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على المحور 108 متر قسط على 6 سنين بدون فوائد

    property hills Elite logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بحديقة بيفرلي هيلز.

    Topaz Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه بالكامل في اكتوبر | نيوم اكتوبر

    Catchers investment logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر فى أو ويست 6 أكتوبر قدام مول مصر

    property hills Elite logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٦١٬٧٠٢ جنيه/متر مربع