شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 272

13,667 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاخرة كاملة التشطيب في NMQ الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع فيرا توب كابي امام مول مصر استلام 2y

    Selection Code logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا فيليج زايد 140م متشطبة مقدم 5% قسط 10سنين

    Selection Code logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية في Rivers New Zayed أمام مطار سفنكس

    Selection Code logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا فيليج زايد 140م متشطبة مقدم 5% قسط 10سنين

    Selection Code logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام سنتين في الشيخ زايد الجديده

    Selection Code logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في The Harv الشيخ زايد القديمة | مقدم 0%

    Selection Code logo image

    ذا هارف, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 135م بتشطيب ألكيمي في نايا وست الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوراً بفيو الأهرامات وخصم 40%

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬١٩٧٬٦١٢ جنيه

    شقة لقطة باقل مقدم و اقساط في باديا بالم هيلز

    Boundless For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٥٥٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٤٤٬٦٧١ جنيه

    شقة للبيع في لوجارنيو زايد استلام سنتين علي 12سنه

    Selection Code logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٣٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع بإطلاله على اللاندسكيب و بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوراً بفيو الأهرامات وخصم 40%

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٤٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بتراس كبير في موقع مميز في الشيخ زايد

    سكاي رامب, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع اركان بالم بالشيخ زايد علي 9 سنين

    Selection Code logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 150م دور 3 مع جراج وغرفة مخزن للبيع

    Aqar Misr logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٧٩٬٧٢٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع ف فاي سوديك زايد الجديده ع8س

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٨٬٩٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لبيع زايد كومبلكس ارضي بحديقه خاضه الترا مودرن

    BEYOTCOM logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ١٠٥٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة استلام فوري مع سوديك باقل من سعر السوق

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٣٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في قلب الشيخ زايد بأقل مقدم وتقسيط 9 سني

    Selection Code logo image

    ذا هارف, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٤١٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بتشطيب كامل بجانب الليجريا و قسط 10س

    Selection Code logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Ready-to-Move Apartment for Sale in Sun Capital –

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٦٬٠٦٩ جنيه

    شقة 2 غرفة 125م دور 2 مع نظام أمن

    Aqar Misr logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤١٦٬٧٥٣ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطبة استلام فوري بضهر مول العرب

    Crown Stone Realty logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زايد الجديدة متشطبة بالكامل مع hdp

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع