شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 205

13,667 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف في ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر قسط

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه للبيع بأقل سعر في باديه و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٦٣٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود! شقة جاهزة للسكن للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٩٣٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه فاخره للبيع بأقل سعر و بقسط يصل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود! شقة جاهزة للسكن للبيع!

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف في ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر قسط

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة للبيع من هايد بارك بجوار نيو جيزة

    Egypt Best Properties logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين ع طريق الواحات بكمبوند تسلا ريزيدنس قسط

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٤٣٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة 134م بحديقة 100م ذا ادرس الشيخ زايد

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو بحيرة مقدم 210الف و اقساط 12سنين

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة جاهزة للسكن للبيع بدفعة أولى 5%

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ١٠٦٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م ارضي بجاردن استلام فوري في الشيخ زايد

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ماونتن فيو اى سيتى اكتوبر ذا ليك بحرى

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة دبل فيو مميزة جدًا، مفروشة بالكامل

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٣٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل 5% علي 10 سنوات الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع مع عرض!

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢١ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بإطلاله على اللاندسكيب | استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٧٩٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل 5% علي 10 سنوات الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأكبر تقسيمه لشقه ف كمبوند ذا ادرس ويست بافضل فيو

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٩٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات أستلام شهور كمبوند الكارما

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٨٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اوفر _ شقه للبيع بسعر مميز و استلام فوري في باديه

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٧١٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة بجاردن متشطبة بالتكييفات في سولية

    Property  Hills. logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى اشجار سيتي استلام فوري قسط حتى 12 سنة

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٠٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوده شقه متشطبه بالكامل بالتكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١١٦٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود! شقة جاهزة للسكن للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٠٬٧٥٠ جنيه/متر مربع