شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 204

13,667 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع داخل West View Sheikh Zayed

    New Casa Real estate logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه فى قلب الشيخ زايد وخصم يصل ل 40%

    Evergreen Properties logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بدون أوفر في باديا جاهزة للاستلام الفوري

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر وحدة في مشروع Azha موقع مميز جدًا تقسيط 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل متشطبه125م و104م تراس برايم لوكيشنRTM

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٬٨١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٢٥ م بمقدم ١٥٪‏ بإطلالة علي البحيرات الصناعية

    Green City for real estate logo image

    جرين سيتي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في azha كاملة التشطيب بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٦٦٬٣٧٥ جنيه

    أقل سعر شقة في أقمار موقع مميز تقسيط 12 سنة

    Egypt Best Properties logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف واسعة في بهجة ريزيدنس الشيخ زايد

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٦٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع فى نيو زايد - كمبوند نايا ويست

    Omaa Property Consultant logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٢٠ متر للبيع في بهجة ريزيدنس الشيخ زايد

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى اي سيتي ماونتن فيو مقدم 5% على 10 س

    Evergreen Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ذا أدريس تشطيب سوبر لوكس زايد

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك على جزيرة في حدائق أكتوبر موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٧١٥٬٧٧٦ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في أفضل موقع داخل O West

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٠٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م متشطبة ويست فيو نيو زايد تقسيط 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل شعر شقة ف Vye Sodic برايم لوكيشن قسط علي 10س

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في Owset مرحله Core أقل اوفر في الماركيت

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية قوية شقة 3 غرف في موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٥٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع مع عرض!

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - أبراج ZED West

    Remax Westway logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٩٨٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ريسيل 2غرف متشطبة استلام فوري فى اويست

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأميز موقع في حدائق اكتوبر شقة ١٥٠ م استلام فوري

    Green City for real estate logo image

    ارض المخابرات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند مباشرة على طريق الواحات Tesla Island

    Egypt Best Properties logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٥٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬١٠٦ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل باقل سعر في الماركيت

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٥٢٬٦٦٠ جنيه/متر مربع