شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 138

13,535 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للشباب 90م تقسيط على 42 شهر خطوات للبوابة

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه امام الشيخ زايد 4

    Property  Hills. logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع متشطب بالكامل مع تكيفات زيد ويست

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٧٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع بإطلاله على اللاندسكيب و بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬١١١٬٤٠٧ جنيه

    اقل سعر مقدم شقه فى باديه بالم هيلز استلام 2027

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٩٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دور سادس ستوديو للبيع في زد ويست

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٠٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بيزمنت بجاردن في الشيخ زايد – الحي الحادي عش

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٣٧٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه كمبوند براح حدائق اكتوبر باقل سعر للمتر

    Vida Solutions logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيو استلام فورى بالمطبخ والتكييفات زيد ويست

    Brokers Hub logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٦٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬١٥٨٬٣٥٤ جنيه

    بيتك بخصم 39% لفترةمحدودة مع اقساط حتي 12 سنة

    متصدر

    Realm Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٥٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬١٩٨٬٤٩١ جنيه

    شقة فندقية بتشطيب كامل وتراس

    متصدر

    The Polygon logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٤٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة98م دايركت ع الواحات مقدم5% اقساط تصل الى 15سنة

    Vida Solutions logo image

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٣٠٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    معايا شقه بحري جنه اكتوبر باعلي نسبه تميز م المالك

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة ف قلب الشيخ زايد 130م اقساط

    property hills Elite logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٠٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود جدا ارخص شقه 3 غرف باطلاله لمساحات خضراء

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    130 متر واجهه وسط اول شارع من البوابة شارع سكنى ..

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم مميز لشقة غرفتين للبيع بقسط يصل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ببادية بالم هيلز بجاردن مساحة 140م اقساط

    property hills Elite logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد الحي العاشر مجاوره اول

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بالحى السابع الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع الحكمة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة116م دايركت ع الواحات مقدم5% اقساط تصل الى15سنة

    Vida Solutions logo image

3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمقدم وقسط عقد قديم٢٠٢٢ بارك فيو في زيد ويست

    Brokers Hub logo image

استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٧٢٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بوحدات المطبخ والتكييفات إستلام فوري

    REV Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٧٢٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ب6اكتوبر مساحة 120م موقع مميز ب6اكتوبر

    property hills Elite logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٣٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الحي السابع زايد غرفتين

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٢٥٬٧٧٣ جنيه/متر مربع