شقق 156 متر للبيع في مصر, صفحة 36

54,027 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مدينة الرحاب - المرحلة الرابعة (Phase 4)

    Better Estate Investment logo image

    الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز ارضي بجاردن للبيع في ليك فيو التجمع

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬١٦٦٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع بسعر مميز وموقع مميز ف هايد بارك

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٢٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٩٣٨٬٨٠٠ جنيه

    شقتك متشطبة بالكامل بأقل سعر في الجولدن سكوير

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٨٢٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع حدائق الاهرام شقة 115 متر غير مجروحه تماما

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • ذا هيفين

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٣١٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد

    2 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس، القاهرة

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ال R3 فيو البرج الايقوني متشطبة

    Held Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٤٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة في فيفث سكوير المراسم

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مودرن للبيع في الحي 27 الجديد بنظام تقسيط مريح

    متصدر

    COB logo image

    طريق بلبيس العاشر من رمضان, زيزينيا العاشر من رمضان, مدينة العاشر من رمضان, الشرقية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع شامل النادي في مدينتي 138 متر b1

    MA Ville logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٨٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • ٩٧ هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٥٬٨٠٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    3 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي الاجون متشطبه في كليو بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٧٠٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بجوار الجامعه الامريكيه وبأقل سعر +بقسط9س

    Roots Real Estate logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٣٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة للبيع في كمبوند الجار الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤١٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٦١٬٤٢١ جنيه

    شقة للبيع | استلام 2027 | فرصة مميزة في التجمع الخ

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بحري بفيو مفتوح على البارك استلام سنتين

    Apart Real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • جادينة

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٥١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع 2 غرف فيو جاردن في الشروق 126م

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٢٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 130م غرفتين كامله التشطيب بالجراج

    INVEST PRO logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في كمبوند الجار الشروق بخصم 15%

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٦٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للسكن الفوري في قلب العاصمة الإدارية

    Selective logo image

    اويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٥٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٤٢٨٬٤١٥ جنيه

    شقة فى اليفا باقل مقدم 1.5% وتقسيط حتى 12 سنة

    Platinum Properties logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٧٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • مي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٥١٬٣٧٥ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Wajha Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 2 غرفة

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ثاني صف من شارع التسعين الشمالي

    Fam Egypt logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٢٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فيو مميز متشطب في كليو استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٧١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالمطبخ وتكييفات في مدينتي

    Z Investments For Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٢٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم لايقارن استلم شقة 135م متشطبه بفيولاجون الان

    Bright logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى حى الاشجار امام دريم لاند سوبر لوكس

    Core Real Estate Development logo image

    حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٠٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • لاجونز نيو كابيتال

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Modon Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    3 - 5 غرفة