شقق 156 متر للبيع في مصر, صفحة 3

54,210 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٩٬٠٨٧٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه باقل سعر بجاردن فيو لاجون ولاند سكيب بخصم

    Impact Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو أرضي بحديقة للبيع في هايد بارك – جراند بارك

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أرضي بجاردن الترا سوبر لوكس رحاب اكتوبر ستي

    Origin Real Estate logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٦٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع المساحة 93 في حسن علام سوان ليك

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٧٢٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة تشطيب كامل 129متر للبيع في سوديك ايست

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣١٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • ضفاف

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٣٩٤٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Deals Investment Group
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقططه استوديو ارضي استلام فوري متشطب فيو مميز

    S signature logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن B7 مدينتي تشطيبات خاصة وموقع مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تم تنزيل السعرلسرعه البيع استوديو متشطب استلام فور

    S signature logo image

1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170 متر ب بالم باركس ب اقل سعر في الماركت

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة احلي تقسيمة 3 غرف 150م بأقل مقدم استلام سنة

    ARC Investments logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • مدن راس الحكمة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170 متر ب بالم باركس ب اقل سعر في الماركت

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٤٤٬٧٤٧ جنيه

    شقة للبيع | زايد ويست – أورا | استلام 2027

    La Costa For Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٨٢٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬١٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي برايم لوكيشن بسعر مغري في قلب اسكندريه

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٣٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند تاج سيتي – إطلالة جاردن

    Chances Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٦٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم هيلز متشطبه – شقة بإطلالة مميزة

    Z Investments For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٦٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • ليال ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٬٣٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه في كمبوند هايد بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن متشطب في تاج سيتي

استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم للبيع لقطه بجوار ميفيدا بالتجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الترا سوبر لوكس غرفتين كمبوند وان قطامية

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في ماونتن فيو 1.1 تكمله اقساط

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • فاليز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٩٣٬٠٥٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 70م قرب المطار وفندق كيمبنسكي فرصة أخيرة

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135متر متشطبة -في السياحية أ شامل المطبخ

    Vida Solutions logo image

    السياحية 1, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه بجاردن استلام فوري دابل فيو علي لاجون

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٩٢٬٨٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في منتجع راقي جدا في الهضبه. الغردقه

    Homes Bay logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٢٧١٬٨١٤ جنيه

    شقة 155م اليفا ماونتن فيو – خسارة 500 ألف

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • أورورا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Square 9 Developments
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,أرورا بالاس

    استوديو, 1 - 2 غرفة