شقق 145 متر للبيع في مدينة الشروق, صفحة 20

578 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدة للبيع في كمبوند Livyn مباشرة على طريق السويس

    ERMA Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع ع طريق السويس,الشروق-مقدم 806الف

    Closer logo image

    بالم ايلاند, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين نص تشطيب جراندا الشروق

    Smartex logo image

    جراندا, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٢٨٨ جنيه

    شقه للبيع في البروج مميزه استلام فوري

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٤٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    133 م -تقسيم داخلي ممتاز -غير مجروحة كاملة الخدمات

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثالثة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٥٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع المنطقه الرابعه

    Smartex logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثنائية –على طريق السويس مباشرةً

    Feeds logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 77م علي طريق السويس مباشرة5% مقدم ليفين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    1

    2

    ٧٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع باقساط تصل الي 10 سنين في الشروق

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطة في كمبوند البروج مرحلة فجر متشطبة

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٠٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حياة فندقية بمعايير عالمية في أرقى مواقع الشروق

    Feeds logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٦٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    135 متر - مليون 650 - استلام فوري - كاملة الخدمات

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بخصم 64% او اقساط 15سنة - تلالا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٣٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس 2 غرفه بخصم 6 مليون- القاهره الجديده

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس 2 غرفه بخصم 6 مليون- القاهره الجديده

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة العمر–امتلك شقة فاخرة في البروج اقل سعر

    clear scope logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع باقساط ع 8 سنوات من لافيستا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١١٩ متر مربع

    ٥٧٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 128م بجاردن بخصم 30% لفترة محدودة او اقساط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر امتلك شقة 3غرف بأقساط 10سنوات - روك جرين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 3غرف متشطبة بأقساط 10 سنوات - روك وايت

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٤١٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 600k=شقة(100م+جاردن118م+pool)تشطيب كامل-طلالة

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بخصم 30% / اقساط روك وايت الشروق

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٢٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة بفيو مميز للبيع بأقساط 7,5س- لافيستا

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٦٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٥١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقة 3غرف تشطيب فاخر باقساط او بخصم 30%

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٧٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بأقساط تصل الي 10 سنين - البروج

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٧٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع