شقق 145 متر للبيع في مدينة الشروق, صفحة 18

578 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165 م دابل فيو تشطيب كامل في كمبوند الجار JAR

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 م تشطيب فندقي علي طريق السويس مباشرة

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس بقسط شهرى 30الف فى الشروق

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى قلب الشروق شقة للبيع ( 2 غرفة ) متشطبة

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم متشطبه علي طريق السويس بالتقسيط علي7سنين

    Roots Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٧٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل مع تكيفات جاهزة للتسليم

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٢٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع فى الشروق ٢ منطقه الڤيلات

    New Avenue Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٣١٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 25%شقة لقطة124م متشطبة في الشروق كمبوند الجار

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو+Garden فيو لاجون (بتشطيب كامل فندقي) للبيع

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز تشطيب سوبر لوكس مجددة حديثا استلام فوري

    Selective logo image

    وادي الربيع, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه120م متشطبه بجاردن جاهزه للمعاينه باقل سعر

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣١٤٬٠٠٠ جنيه

    بقسط شهرى 30 الف شقه للبيع متشطبة على طريق السويس

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك الان في كمبوند راقي بمدينة الشروق

    Creative Real Estate logo image

    وادي الربيع, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٣٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لأول مرة بالشروق|خصمك مقدمك والباقي قسط على 8 سنين

    The Icon Real Estate logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 30% واستفيد بخصم 25% واول قسط بعد سنتين

    The Icon Real Estate logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع مبني بـ10% مقدم والباقي على 10 سنين بالشروق!

    The Icon Real Estate logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند البروج

    Gold Routes logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٣٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٧٦٬٩٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان في لورا إيستفيلد - الشروق

    Feeds logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٩٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع المنطقه السادسه المجاوره 2

    Smartex logo image

    المنطقة السادسة شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق منطقه سادسة متشطبه اول دور

    Smartex logo image

    المنطقة السادسة شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في جنه مصر الشروق 130م متشطبه فيو جاردن

    Smartex logo image

    جنة الشروق, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة كورنر 132م بالتكييفات إستلام 4 شهور

    LEVERAGE logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٣٨٬٠١٥ جنيه

    فيو حلو اوى ومعاينة عالطبيعه استلام 2027 بخصم 25%

    Corporate Deals logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر للبيع متشطبة بالتقسيط في مدينة نصر

    Held Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٨٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة متشطبة للبيع فيو مميز جدا بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٨٬٨٩٨ جنيه/متر مربع