شقق 145 متر للبيع في مدينة الشروق, صفحة 12

578 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٩٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه للاستثمار بتشطيب فندقي لقطه بالشروق وبقسط7سنين

    Roots Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٧٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة للبيع في كمبوند Livyn مباشرة على طريق السويس

    متصدر

    ERMA Real Estate logo image

    ليفن, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة للبيع في كمبوند Livyn مباشرة على طريق السويس

    ERMA Real Estate logo image

    ليفن, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٣٨٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع ممتـاز شقة أرضى 130م بحديقة 60م إستلام فورى

    LEVERAGE logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر في الشروق مع لافيستا علي طريق السويس

    Roots Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن حالا للبيع الشروق تصلح تمويل عقاري متشطبة

    Impact Investments logo image

    حي الاتحاد, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب vip استلام فوري فيو مفتوح غير مجروح تقسيط 6س

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى دار مصر الشروق 130م اول بلكونه بحري

    Smartex logo image

    كمبوند دار مصر, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق منطقه اولي 135م بجوار مون يارد

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاندسكيب فقط بمقدم 530الف تشطيب سوبر لوكس

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 460 الف امتلك شقة في البروج متشطبة فيو مفتوح

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٨٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بخصم كبير للكاش برايم لوكيشن في البروج

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للسكن والاستثمار للبيع فى الشروق بأقل مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ١٠٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب سوبر لوكس خلفي المنطقه الثامنة عمارات

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة الثالثة, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للمعيشه و متشطبه بالكامل ف الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة في موقع مميز غرفتين نوم تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مرحلة اولي استلام فورى - فيو مفتوح

    Engaz Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٨٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع متشطبه تحت إداره فندقيه بمقدم10%فقط

    متصدر

    GCR Developments logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة برايم لوكيشن بدون مقدم فى البروج

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر بفيو لاند سكيب متشطبه بالكامل في البروج

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٨٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل اقل سعر في السوق شقة متشطبة بتكملة اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٩٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس جاهزة للسكن في معادي فيو الشروق

    Next Door Consultancy logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه مع تكييفات وحديقة 80 متر امام مدينتي

    Smartex logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٥١٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب مع حديقه خاصه إطلالة على لجون

    Smartex logo image

    جراندا, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٣٩٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتقسيط بسعر الكاش فيو مفتوح

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع