شقق 145 متر للبيع في مدينة الشروق, صفحة 11

578 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار ذكي بعائد إيجاري بالدولار وحده فندقية

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه و جاهزه للسكن في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٦٤٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستديو استثماري متشطب فى كمبوند الجار (JBD)

    Smart Step logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٨٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٠٨٬٠٠٠ جنيه

    عاين ع الطبيعه واستلام 2027 ومقدم 10%

    Corporate Deals logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٥٢٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 10% استلام 2027 لوكشن حلو اوى وبحرى بالكامل

    Corporate Deals logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٤٧٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    العنوان: اسكن واستلم على فيو رائع بقلب الشروق

    Corporate Deals logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٦٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٣٦٬٠٠٠ جنيه

    عاين وتعاقد فى يوم مقدم 15% على احلى فيو بالمشروع

    Corporate Deals logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٩٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٢٤٬٠٠٠ جنيه

    عاين وتعاقد بمقدم15% فى قلب الشروق استلم 2027

    Corporate Deals logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٥٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري تشطيب كامل في البروج استلام 2026

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب جاهزة للسكن في كمبوند البروج

    Do estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٩٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب الشروق اوبن فيو + بحري بالكامل

    Impact Investments logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣١٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 400 الف+ اقساط علي 10 سنين بالشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٥٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 400 الف+ اقساط علي 10 سنين بالشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٥٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن بكومبوند وادي الربيع -الشروق

    Remax Station logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٢٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٣ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات برايم لوكشن فوري بااقل سعر

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٩٬٧٠٠ جنيه

    شقه بخصم كبير في قلب المعادي فيو باقل سعر - الشروق

    Impact Investments logo image

3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣١٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٢ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات برايم لوكشن فوري بسعر مغري

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متسلمه متشطبة التكيفات و مطبخ في البروچ

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات برايم لوكشن فوري بسعر مميز

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات برايم لوكشن فوري بسعر لقطه

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٣٧٬٨٠٠ جنيه

    شقه بروف بحري بالكامل برايم لوكيشن في قلب - الشروق

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٦٦٬٢٥٠ جنيه

    أقوى سعر لشقة 141م داخل المعادي فيو الشروق

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣٢٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم10%شقه بتشطيب high end فى الجار/فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    كليوباترا بالاس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٧٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بأقل من سعر السوق بمساحة واسعة و أقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي Corner بحديقة 120م - تشطيب مميز

    Next Door Consultancy logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٧٬٧٤٤ جنيه/متر مربع