شقق 145 متر للبيع في مدينة نصر, صفحة 37

2,020 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لؤؤطه للبيع فى مدينه الواحه الجديده مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع رقم 5 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – مدينة نصرشارع حسن أفلاطون أمام ميلسا

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع حسن افلاطون, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 132م ريسيل فيو مميز على الجامعه الصينيه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو على لاندسكيب 103م بالجراج فى دجله لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ١٩٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز شارع مصطفى النحاس مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع افريقيا - امتداد مصطفي النحاس, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٢٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه120م 3غرف واجهه خارجي استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر في زهراء مدينه نصر

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

    شارع مدرسه زهراء مدينه نصر, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٢٠٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن في مدينه نصر

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

    شارع مدرسه زهراء مدينه نصر, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٩٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 120متر دور ارضي مرتفع في حي السفارات

    PROPERTIES logo image

    شارع السيده خديجه, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتطلب بالنموزج بمشروع دجله لاند مارك مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110 متر فيو حمام سباحه في كمبوند دجلة لاند

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسوديو للبيع في مدينه نصر في دجله لاند مارك ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه96م غرفتينلااستلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٨٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 132م لقطه فيو مفتوح على الجامعه الصينيه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع فيو امامى جانبى فى دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٠٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع فيو امامى جانبى فى دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٠٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه122م 3غرف فيو حمام السباحه استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 120م 3 غرف فيو خارجي علي الواجهه استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه142م3غرف فيوخارجي واجهه استلام فوري في م نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٢ متر مربع

    ١٩٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه120م 3غرف فيو خارجي علي الواجهه استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في ترو - كمبوندات مدينة نصر - مدينة نصر - القاهرة
    1

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 94 م أميز لوكيشن بجنوب مدينة نصر

    sherwoods property logo image

    ترو, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م سوبر لوكس نور الدين بهجت مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع نور الدين بهجت, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 113م على حمام السباحه باقل قسط فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٧٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل دجلة تاورز سعر مميز جدا نصف تشطييب دور 9

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٩٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر في دجله لاند مارك ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٢١٬٠٨٤ جنيه/متر مربع