شقق 145 متر للبيع في مدينة نصر, صفحة 33

2,020 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى الواحه الترا سوبر لوكس سعر مميز جدام نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع رقم 5 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦١٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم الآن 93م غرفتين في لاندمارك بقسط 18,000شهريا

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٣٨٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 111م استلام فوري بمقدم 5% 244,755في دجلة تاورز

    One Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٢٢٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند جاردينيا سيتي زون 2 بمدينه نصر

    Al Maz Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز بالحى الثامن بمدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 135م فيو حديقه بارض الجولف سوبر لوكس

    Experience Real Estate logo image

    شارع الرحاله البغدادي, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب 5%فقط وقسط على 8 سنين ف لاند مارك

    One Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالفرش سعر لقطه لدواعي السفر الواحه الجديده

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع رقم 1 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز بالقرب من رابعة العدوية مدينة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطيران, رابعة العدوية, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز بالحى السابع بمدينة نصر نوع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطيران, منطقة السينما, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه وجهه 120م على الجبل فى دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 126م,سوبر لوكس- حي السفارات

    Envigo Real Estate logo image

    حي السفارات, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م,سوبر لوكس-بالقرب من الحديقة الدولية

    Envigo Real Estate logo image

    شارع ابو العتاهيه, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 138م سوبر لوكس بجوار سيتى ستارز

    Envigo Real Estate logo image

    شارع عمارات ميلسا, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٠٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م سوبر لوكس امام الحديقة الدولية

    Envigo Real Estate logo image

    شارع المقدس القباري, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل مطلوب 2 مليون تكملة قسط فى لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٧٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 120م وجهه في دجلة لاند مارك مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 126م خلف مستشفى الشرطة حى السفارات

    Envigo Real Estate logo image

    شارع عمارات مدينه الفتح, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120متر غرفتين و2 حمام استلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في لاند مارك فيو مميز خارجي وجهه مميزة سعر جيد

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ١٩٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل كمبوند دجلة تاورز فيو مميز تقسيمة مربعة

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٩٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في مدينة نصر كمبوند دجلة لاند مارك مميزة

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في دجلة لاند مارك سعر تقسيمة مربعة مميزة

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 126م, سوبر لوكس- في حي السفارات

    Envigo Real Estate logo image

3

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م سوبر لوكس عباس العقاد مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع نصر احمد زكي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع