شقق 145 متر للبيع في محافظة الإسكندرية, صفحة 86

2,192 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م الإبراهيمية ( خطوات من البحر )

    Inspire Homes logo image

    الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    45 خلف جاد ثاني نمرة من البحر

    B-connect Real Estate logo image

    شارع حسن كامل, العصافرة بحري, العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شارع ابوقير ( بجوار نادي سبورتنج )

    B-connect Real Estate logo image

    شارع ابو قير, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستانلي بين الترام و البحر

    B-connect Real Estate logo image

    شارع احمد فؤاد درويش, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوران متفرع من شارع الاقبال-خطوات فيلا مدير الامن

    B-connect Real Estate logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سيدى بشر شارع على هيبة خطوة من خالد ابن الوليد

    B-connect Real Estate logo image

    شارع على هيبة, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سيدي بشر شارع جمال عبد الناصر

    B-connect Real Estate logo image

    طريق الزعيم جمال عبد الناصر, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 145م محمد نجيب بحر مباشر .

    شارع محمد نجيب, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع خطوات من مدرسة فرنسيسكان .

    شارع مكة, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 116 م - سيدي جابر -عمارات الظباط

    New Home for Realestate logo image

    شارع سيدي جابر, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٣٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 135م سيدى بشر بين البحر والعيسوى .

    شارع 18, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سان ستيفانو علي الترام

    B-connect Real Estate logo image

    سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٢٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    السيوف شماعه - شارع الشهر العقاري

    B-connect Real Estate logo image

    شارع السيوف, السيوف, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المندره ثالث نمره من البحر

    B-connect Real Estate logo image

    شارع ادريس, المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م باكوس (ش الإذاعة)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع الاذاعه, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوران متفرع من شارع الإقبال

    B-connect Real Estate logo image

    شارع الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 126 م كومباوند صواري - السعودية المصرية

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٦٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 116 م سيدي جابر ( ابراج مصطفى كامل)

    RE/MAX Avalon logo image

    نفق مصطفى كامل, مصطفي كامل, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 131 م سموحة (بجوار جرين تاورز)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمد انور السادات او طريق 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٢٩٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بولكلي ( شارع لافيزون )

    B-connect Real Estate logo image

    شارع لافيزون, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سموحة شارع عشرين - خلف جرين بلازا شارع مرور ابيس

    B-connect Real Estate logo image

    شارع جرين بلازا, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٣٢٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كفر عبده شارع سكينة بنت الحسين

    B-connect Real Estate logo image

    شارع السيدة سكينة إبنت الحسين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساكن الظباط مصطفي كامل

    B-connect Real Estate logo image

    شارع المعسكر الرومانى, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 125 متر - ميامـــي - مباشر على المترو

    Jewar Real Estate. logo image

    شارع ملك حفني, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سموحة ( فالوري النقل والهندسة )

    JMG logo image

    شارع مدخل شركة النقل والهندسة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع