شقق 145 متر للبيع في محافظة الإسكندرية, صفحة 85

2,192 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 140 متر - كـامب شيـزار - فيو بحر جانبي

    Jewar Real Estate. logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لإعادة البيع 125م سموحة ( أمام مول زهران )

    Inspire Homes logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م ( شارع 45 )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع محمد أنور السادات - شارع خمسة و أربعين, العصافرة بحري, العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٧٩٬٠٠٠ جنيه

    كمباوند صواري المصريه السعوديه

    B-connect Real Estate logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٩٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 م المعمورة الشاطئ (ش النصر)

    RE/MAX Avalon logo image

    المعمورة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 125 متر - سبـورتـنـــج

    Jewar Real Estate. logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع لوران شارع ابو قير الرئيسى .

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى السرايا خطوات للبحر وتراه بوضوح

    RCR for real estate logo image

    السرايا, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٩٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110م سموحه شارع الرياده

    B-connect Real Estate logo image

    شارع مدرسة الريادة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110 م المعمورة الشاطئ (ش المشتل)

    RE/MAX Avalon logo image

    المعمورة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م شارع محمد نجيب الرئيسي

    B-connect Real Estate logo image

    شارع محمد نجيب, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في جراند فيو-فيو مفتوح علي بلازا

    Remax Professional. logo image

    شارع جراند فيل سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٤١٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجانب مستشفى البترول - فيو الترام - مرخصة

    Remax Professional. logo image

    شارع الفتح, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سموحة ( 140م ) خطوات من الاندلسية .

    شارع محمد بهاء الدين الغوري, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع جناكليس ( 80م ) متفرع من ش عمر المختار .

    شارع عمر المختار, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ( 135م ) سان ستيفانو خطوات من البحر .

    شارع احمد شكري, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ش 45 رئيسى خطوات من البحر .

2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م باكوس (اخر شارع الاذاعة)

    RE/MAX Avalon logo image

    باكوس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110م الابراهيميه شارع لاجيتيه

    B-connect Real Estate logo image

    شارع لاجيتيه, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م سموحه دوران فيكتور عمانويله

    B-connect Real Estate logo image

    ميدان فيكتور عمانوئيل, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 138م سموحة ( علي محور المحمودية مباشرة )

    Inspire Homes logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٥٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سابا باشاخلف السفارة الروسيةخطوات من قصر الميرغني

    B-connect Real Estate logo image

    سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 98 م - فلمنج - خطوات من الترام

    New Home for Realestate logo image

    شارع الفتح, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ٩٨ متر مربع

    ١٦٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 140 متر - مشروع ميـامي جـرانـد بـلازا

    Jewar Real Estate. logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سموحة ( 130م ) خطوات من زهران .

    شارع المستشار محمود العطار, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬١٥٣ جنيه/متر مربع