شقق 145 متر للبيع في محافظة الإسكندرية, صفحة 77

2,192 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع (130م) كليوباترا ترام مباشر .

    كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع لوران(120م) ابو قير رئيسى .

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م صافي سيدي بشر بحري

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع خالد بن الوليد, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 111 متر للبيع في Alex West

    AQAR One For Realestate logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١١١ متر مربع

    ٤٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 130م المندره ( طريق الجيش )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    طريق الجيش, المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح بالكامل شامل باكيه جراج

    Remax Professional. logo image

    شارع حافظ ابراهيم, وابور المياة, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٢٨٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م جليم - خطوات من البحر

    B-connect Real Estate logo image

    طريق الجيش, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 111م محرم بك ( كمبوند اوريا سيتي )

    Inspire Homes logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١١١ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في سموحة شارع نصر

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 143 م سموحة (ش جامعة فاروس)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمد انور السادات او طريق 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ٣١٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬١٣٧٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بأقل سعر وتسهيلات بتشطيب بالكامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م المندرة بحرى (ش ملك حفنى )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع ملك حفني, المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 143 م سموحة ش عمارات الضباط قرب فاروس

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

2

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ٣١٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شـقـة للبيع 120م السرايا - فيو بحر

    B-connect Real Estate logo image

    طريق الجيش, السرايا, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٧٠١٬٤٤٠ جنيه

    في قلب سموحة… كل حاجة محتاجها هتكون عندك The One

    AQAR One For Realestate logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٥٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سموحة (100م) شارع النصر .

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 132 م سيدى بشر ش جمال عبد الناصر مباشرة

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    طريق الزعيم جمال عبد الناصر, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٣٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م صافي سيدي بشر (تري البحر جانبي)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع قائد اسراب البحار, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90م المندرة بحرى - خطوات من البحر

    B-connect Real Estate logo image

    المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م محرم بك - شارع الاسكندرانى

    B-connect Real Estate logo image

    شارع علي الاسكندراني, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90م الإبراهيمية ( ش لاجيتيه )

    Inspire Homes logo image

    شارع لاجيتيه, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م سموحة ( خطوات من نادي سموحة )

    Inspire Homes logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 134 م سموحة ( كومباوند The one )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٦١٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م سبورتنج خطوات من البحر ( اول سكن )

    Next Estate logo image

    شارع الاقصر, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م سيدي بشر (شارع 30)

    Next Estate logo image

    شارع 30, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع