شقق 145 متر للبيع في محافظة الإسكندرية, صفحة 75

2,192 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125مكمباوند الثغربجوار مستشفي طلعت مصطفي

    B-connect Real Estate logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٢٠٦٬٤٠٠ جنيه

    مقدم 5% أطول فتره سداد فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م الإبراهيمية ( ش حلمي بهجت )

    Inspire Homes logo image

    شارع الدكتور حلمي بهجت بدوي, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م رشدي - إمتداد خليل الخياط

    B-connect Real Estate logo image

    رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 104م سموحة ( ش بهاء الدين الغتوري )

    Inspire Homes logo image

    شارع محمد بهاء الدين الغوري, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٣٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٦٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 144م - اقرب استلام بتشطيب كامل في قلب سموحة

    Inspire Homes logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م المنتزة ( ش الملك)

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع الملك, المنتزة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٢٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في موقع مميز واستلام فوري

    AQAR One For Realestate logo image

    ميامي الجديدة, الرأس السوداء, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 70م شارع عمر لطفي امام محطة ترام سبورتنج

    B-connect Real Estate logo image

    شارع عمر لطفي, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٨١٢٬٨٠٠ جنيه

    تسهيلات علي 6 سنوات تشطيب كامل فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٥٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م سموحة - متفرع من شارع مصطفي كامل

    B-connect Real Estate logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 م سيدى بشر ( محمد نجيب على البحر)

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    طريق الجيش, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بفيو مفتوح علي الشارع وبتشطيب مميز

    Remax Professional. logo image

    طريق الزعيم جمال عبد الناصر, العصافرة بحري, العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 100 م جليم ( خطوات من ش ابوقير )

    Next Estate logo image

    ميدان جليم, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 م سبورتنج ( ش الاقصر )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع ابو قير, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م سموحة ( ش النصر )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (98م مباني + 30م جاردن) كينج مريوط

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    كينج مريوط, حي العامرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٢٩٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بفيو مفتوح بشارع الهيلتون

    Remax Professional. logo image

    شارع الهيلتون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تصلح سكني و أداري 130م الأقبال

    B-connect Real Estate logo image

    شارع محمود صدقي, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٢٩٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في قلب سموحة بفيو بلازا

    Remax Professional. logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٠٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م كامب شيزار ( بحر مباشر )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 95 م كفر عبده ( ش ابراهيم راجي)

    Next Estate logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٢٩٬٠٠٠ جنيه

    اميز موقع تسهيلات في السداد علي 8 سنوات

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٩٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 118 م المعمورة الشاطئ

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    كورنيش المعمورة, المعمورة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٢٥٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 98 م ميامي (ش خالد بن الوليد)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع خالد بن الوليد, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٢٨٬٠٦١ جنيه/متر مربع