شقق 145 متر للبيع في الدقهلية

76 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الان بالمنصورة الجديدة في كمبوند متكامل الخدمات

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    المنصورة الجديدة, الدقهلية

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سكنية فى كمبوند اول مطل بحر بالمنصورة الجديدة

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    ذا بيرل المنصورة الجديدة, المنصورة الجديدة, الدقهلية

    2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٤٠٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على الطوب الاحمر للبيع على الطريق السريع

    المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بشارع قناة السويس الرئيسي

    شارع قناة السويس, المنصورة, الدقهلية

    3

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٥٣٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بتقسيم احمد ماهر بالمنصورة

    شارع احمد ماهر, المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا بيرل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Safwa Urban Development
    الدقهلية,المنصورة الجديدة,ذا بيرل المنصورة الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 19

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع بتقسيم الزعفران

    منطقة الزعفران, المنصورة, الدقهلية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بشارع الجيش بالمنصورة

    شارع الجيش, المنصورة, الدقهلية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3/4 تشطيب للبيع بالجلاء الرئيسي بالمنصورة

    شارع الجلاء, المنصورة, الدقهلية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بتقسيم عمرو يونس بطلخا

    المنصورة, الدقهلية

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 1 حمام للبيع في شارع عبد السلام عارف - المنصورة - الدقهلية
    1

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٣٠م للبيع عبد السلام عارف العمومي بسعر تجاري

    شارع عبد السلام عارف, المنصورة, الدقهلية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٢٧٬٥٠٠ جنيه

    مشروع جميله بلازا من دعدور جروب

    Daadour Group logo image

    منطقة جديلة, المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند اول مطل البحر في المنصورة الجديدة

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    ذا بيرل المنصورة الجديدة, المنصورة الجديدة, الدقهلية

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمنصوره - ساميه الجمل ( رئيسي واجهه )

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    تقسيم سامية الجمل, المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135 متر للبيع بمدينة مبارك أمام جامعة الأزهر

    المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بتقسيم مدينة مبارك بالمنصورة

    المنصورة, الدقهلية

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على الطوب الاحمر للبيع بتقسيم البشطمير

    المنصورة, الدقهلية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على الطوب الاحمر للبيع بتقسيم البشطمير

    المنصورة, الدقهلية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3/4 تشطيب للبيع بتقسيم حي الجامعة بالمنصورة

    منطقة الزعفران, المنصورة, الدقهلية

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بتقسيم احمد ماهر بالمنصورة

    شارع احمد ماهر, المنصورة, الدقهلية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٩٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع بشارع المعاهدة الرئيسي

    طلخا, الدقهلية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على الطوب الاحمر للبيع بتقسيم الزعفران

    منطقة الزعفران, المنصورة, الدقهلية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على الطوب الاحمر بتقسيم حي الجامعة بالمنصورة

    حي الجامعة, المنصورة, الدقهلية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بشارع الجمهورية بالمنصورة

    شارع الجمهورية, المنصورة, الدقهلية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٣٦م للبيع افضل مواقع تقسيم خطاب بسعر مميز

    شارع احمد ماهر, المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في المنصورة - الدقهلية
    1

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 م تقسيم خطاب

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    المنصورة, الدقهلية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع