شقق 135 متر للبيع في الغردقة, صفحة 8

9,536 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٢٧١٬٨٣٠ جنيه

    شقه غرفتين 94م تشطيب الترا سوبر لوكس

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٤٥٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٥١٬٤٤٠ جنيه

    استوديو 56 متر بشاطئ خاص

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦٦٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٩٢٬٨٠٠ جنيه

    استوديو 51م تشطيب كامل إطلاله خلفيه

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٧٣٣٬٠٤٣ جنيه

    احجز وحدتك الان بدون مقدم وتقسيط علي 5سنوات

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٠٠٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فيو حمام سباحه مقدم يبدا من 10% فقط

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٤٤٬٣٧٥ جنيه

    1 bedroom pool sea view apartment La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 نوم متشطب بمقدم 828 الف تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ١٣٦٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٤٠٬٥٠٠ جنيه

    شقه غرفتين-أطلاله حمام سباحه-عقد أخضر-تشطيب كامل

    متصدر

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 نوم متشطب فيو مميز تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن خاصه متشطب بالكامل - اقساط 6 سنين

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين نوم بفيو مميز - متشطب بالتكييفات

    Towers Map logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب كامل - Pool فيو -شاطئ خاص للمشروع

    Towers Map logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو علي ال Pool بجاردن خاصه - متشطب بالكامل

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    Resale شاليه استلام فوري 2 نوم بجاردن متشطب سي فيو

    Towers Map logo image

    باى سنترال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٣٩٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم متشطب بالتكييفات تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٢٤٥٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم متشطب بالتكييفات تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوا 54 متر تشطيب كامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بجاردن 37 متر متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم Pool View متشطب تقسيط 6 سنوات

    متصدر

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفه نوم تشطيب كامل بالتكييفات - موقع مميز

    متصدر

    Towers Map logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز 1 نوم بفيو علي ال Pool - متشطب بالكامل

    متصدر

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شالية متشطب في سوما باي للبيع موقع مميز

    Remax The Address logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٠٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه على البحر بمقدم 15% على سنتين ونصف

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩١٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سكاي بول وبحر - رفاهية بلا حدود في الأحياء

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجونز وشاطئ خاص امتلك وحدتك في أرقى منتجع بالممشي

    El-Bedihy & Co logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع