أي فيلا للبيع في مصر, صفحة 50

2,573 عقارات أخرى
  • 11

    أي فيلا

    ١٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا رووف ماونتن فيو هايدبارك متشطبة فيو بحيرة

    Compound Hekaya logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٦٢٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    أي فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي ڤيلا اوبن ڤيو استلام فوري في ماونتن ڤيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٦٧٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 15

    أي فيلا

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا كورنر بجاردن للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥١٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر اي فيلا جاردن للبيع ماونتن فيو هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٥٦٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    أي فيلا

    ١٤٬٢٩٨٬٧٥٠ جنيه

    آي فيلا جاردن للبيع متشطبة ماونتن فيو هايد بارك

    TREX logo image

3

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ٦٥٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوده اي فيلا بحديقه خاصه للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١٥٬٩٠٧٬٣٠٠ جنيه

    اى فيلا رووف تسليم قريب جدا فى ماونتن فيو 1.1 245م

    متصدر

    Do estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٤٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو1.1-ارخص اي فيلا سكاي جاردن240م فالماركت

    YaKan Properties logo image

4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري اي فيلا رووف كورنر 269 متر اميز لوكيشن

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٩ متر مربع

    ٤١٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري اي فيلا رووف بحري 256م فيو الاهرامات

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٤٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة استلام فوري اي فيلا رووف كورنر 326م

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 75% تشطيب اي فيلا رووف كورنر 269 متر

    متصدر

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٤٢٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في اميز لوكيشن و فيو اي فيلا جاردن 272 متر ريسيل

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٢ متر مربع

    ٤٥٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل اي فيلا جاردن كورنر 228 متر في اميز لوكيشن

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا كورنر رووف للبيع فى ماونتن فيو جيزة بلاتوه

    Brokers Hub logo image

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١٤٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4غرف استلام فوري متشطبه باقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٠٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – آي فيلا رووف| سعر أقل من السوق

    Next Door Consultancy logo image

3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    iVilla كورنر بروف | فيو مفتوح بماونتن فيو هايد بار

    Next Door Consultancy logo image

3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥٧٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا استلام ٢٠٢٦ أحسن لوكيشن في الكومبوند

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف فريدة-أفضل فيو في MV Park- إستلام فوري

    The Choice For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن في فيلا بخصوصيه تامه بسعر شقه باعلي مدينه نور

    متصدر

    Darak Madinaty logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم استلم اي فيلا للبيع ف ماونتن فيو اي سيتي

    Brokers Hub logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر اي فيلا 190م باميز لوكيشن وفيو

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا مع جاردن 65 متر بموقع مميز نصف تشطيب

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينتى فيلا i كلاسيك تشطيبات بموقع مميزه

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٠٠٬٨٤٠ جنيه/متر مربع