عقارات 7 غرفة نوم للبيع في مصر

1,183 عقارات أخرى
  • 15

    منزل مزدوج

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيلا للبيع في كمبوند الباتيو ١

    Makanak Investments logo image

    الباتيو 1, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ٥٦٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع – أمام أركان مول – الشيخ زايد

    فرست هايتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بإطلالة بحيرة في سعادة هورايزون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٨٩٢٬٥٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس بمساحة اكبر من التاون هاوس و التوين

    Empire real estate and investment logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    4

    ٣٣٣ متر مربع

    ٢٣٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري فيلا بسعر شقه اطلاله رائعه +قسط8س امام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    7

    7

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • سول

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,سول الساحل الشمال

    3 - 7 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا متشطبه صف تانى فيو جولف

    Spade consultancy logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٨٤٠ متر مربع

    ١١٣٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن للبيع 975م بكمبوند كايرو فيستيفال سيتي

    Pro House logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٩٧٥ متر مربع

    ٩٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بحمام سباحة أرض 670 م قطامية هيلز

    The Broker EG logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ٦٧٠ متر مربع

    ٧٩٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون بالم هيلز الاسكندرية

    ICONIC logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    7

    7

    ٣٣٣ متر مربع

    ١١١٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك فيلا منفصله 542م لقطه في افضل موقع

    Tradmark Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٥٤٢ متر مربع

    ١٣٨٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • بيل في

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    1 - 7 غرفة

  • 10

    أي فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Type H ستاند ألون سوان ليك ريزيدنس موقع مميز جدًا

    Spade consultancy logo image

7

    4

    ٤٥٨ متر مربع

    ٩٨٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثنائية لراغبي الخصوصية والرفاهية

    Experts Home logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ١٬١٥٠ متر مربع

    ١٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة و مساحة ارض نصف فدان

    New Avenue Real Estate logo image

    الريف الاووبي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٤٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبه فورى حمام سباحة خاص ادارة هايد بارك قسط مرن

    Q Sequoie logo image

    جرانفيل, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ١١٩٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع صف رابع بتصميم خاص ببلايا غزالة

    Sign Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    7+

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • جلوري جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Eagles Developments
    القليوبية,مدينة العبور الجديدة

    3 - 7 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالرحاب فيلا نموذج Y بحمام سباحة

    Next Home For Realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ٤٣٧ متر مربع

    ١٠٧٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للسكن مع مسبح في قطامية هايتس

    New Avenue Real Estate logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز اكستنشن 485م 7 غرف

    Do estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ٤٨٥ متر مربع

    ١٠٣٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ف رويال سيتي علي شارع رئيسي تشطيب الترا لوكس

    Gate real estate marketing logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع - استلام فوري - مباشر على جولف

    Emtdad Real Estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • حياة سنتريك كايرو ويست ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٥٣٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ADD Properties
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 7 غرفة

  • 9

    شقة

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكسترا سوبر لوكس | حمام سباحة خاص | قطامية ديونز

    Darcom for Real Estate logo image

7

    7+

    ٨٤٥ متر مربع

    ١١٢٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع | فيو جولف | قطامية ديونز

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

7

    7+

    ٧٨٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع | صف أول جولف ولاجون | قطامية ديونز

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

7

    7+

    ٦٧٠ متر مربع

    ٢١٦٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع 900 م في قطامية ديونز

    AK Circle logo image

7

    5

    ٩٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول على البحر فورى فيلا للبيع في أمواج

    Selection Code logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٤٠٩ متر مربع

    ٦٨٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • ليك فرونت فيلاز – هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٨٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    5 - 7 غرفة