شاليهات 5 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 3

112 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شاليه على الجولف مباشرة متشطب بالكامل

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٦٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر للبيع صف أول على البحر في رأس سدر

    ERA Real Estate Egypt logo image

    نزهه بيتش, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    5

    5

    ١٬٦٠٠ متر مربع

    ١٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع جونيورشاليه في هاسيندا وايت موقع مميز جدا

    Ammaier for real estate logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ١٠٠٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في هاسيندا وايت الساحل الشمالي

    Ammaier for real estate logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ١٠٠٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 250 متر صف خامس من البحر متشطب استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 250 متر صف خامس من البحر متشطب استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليةارضي تشطيب فاخر في سي شيل جاهز للاستلام

    The Polygon logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة بالقسط علي البحر في ازها السخنة

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٦٬٢٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كورنر بجاردن مباشر على لاجون و إطلاله بحر

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٥٧٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٥٬٤٨٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه بإطلالة مباشرة على اللاجون بتقسيط 8 س

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٨٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٦٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 5 غرف صف اول من البحر بتقسيط على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٨٨٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سينيور علوي مع رؤؤف صف ثاني فى هاسيندا باي

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7+

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هورايزون ابر سي فيو باقل سعر في الماركت

    Premises logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع فيو مميز في بلومار العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    5

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك المميز 5 غرف على البحر في بيت البحر

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر بنتهاوس متشطب مع روف باطلالهVIP خطوات من البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي 5 غرف-علي الاجون مباشره-استلام فوري

    Realpals Real Estate logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعره20% استلم فوري شاليه عالبحر من كل الغرف

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس متشطب فى أليجريا سوديك الشيخ زايد

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣١٩ متر مربع

    ١٤١٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شاليه صف اول على الجولف ، بحري 100%

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٢٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر فيلا متشطبه بنص السعر فيو بحر ولاجون

    Summit Real Estate logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر للبيع مفروش في هاسيندا وايت

    AK Circle logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بتصميم خاص مطل علي البحر بتشطيب فاخر بالفرش

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٩١٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم3,750,000 شاليه منفصل دابل فيو على البحر+POOL

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع - صف أول مارينا 2 الساحل الشمال

    Marina Season logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٢٦ متر مربع

    ١٠١٬٧٦٩ جنيه/متر مربع