بنتهاوس (روف) 5 غرفة نوم للبيع في مصر

87 عقارات أخرى
  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس286م 4 غرف بفيو كلوب هاوس سوديك فيليت

    views investment logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٨٢٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار باستلام فوري - باتيو أورو - موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٦ متر مربع

    ٥٦٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر بنتهاوس٥ غرف نص تشطيب موقع مميز جداً

    Edge Real Estates logo image

5

    5

    ٢٥٦ متر مربع

    ٥٨٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع التجمع الأول 5 غرف ورووف خاص

    شركة البحيري جروب logo image

    شارع بريد التجمع الاول, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في سكاي كوندوز بواجهة بحرية مميزة

    Element Estate logo image

5

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • كانال ووك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٠٬٦٤٨٬٩٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,الشيخ زايد

    5 غرفة

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس مميز جنوب الأكاديمية A فيو جاردن

    Smart Location Group logo image

    محور العروبة, المنطقة أ, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بينهاوس مفروش استلام فوري في هرم خفرع

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٤٣٢ متر مربع

    ٢١٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لعشاق الفخامه والتميز بينتهاوس للبيع بمساحة 530م

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٥٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطه - استلام فوري - فيو رائع علي اكبر حديقة

    Edge Real Estates logo image

5

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٣٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع 5 غرف بفيو مفتوح + استلام فوري

    Inspire Homes logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • ذا استيتس ريسيدينس المرحله التانيه

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ذا استيتس

    5 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ٣٣٠ م متشطب بمقدم 10,440,000ديار القطرية

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس - روف كامل مع جاكوزي و تراسات - سعر لقطة

    Edge Real Estates logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في ديستركت 5 | لوفت جاهز للاستلام بأرخص سعر !

    Realtors logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في ديستركت 5 | لوفت جاهز للاستلام بأرخص سعر !

    Realtors logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في ديستركت 5 | لوفت جاهز للاستلام بأرخص سعر !

    Realtors logo image

5

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • كلارو سيلفر ساندز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الساحل الشمالي,سيدي حنيش

    5 غرفة

  • 29

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في ديستركت 5 | لوفت جاهز للاستلام بأرخص سعر !

    Realtors logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة مميزة على الجولف تطل مباشر على قطامية هايتس

    Selective logo image

    شارع 28, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شامل المطبخ فيو لاجون بغرفة للناني

    Selective logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ١٨٥ متر مربع

    ١٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بحمام سباحه خاص استلام فورى 5 غرف نوم

    East wing logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٨٣٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس300 م للبيع – كمبوند فرست هايتس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    فرست هايتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬١٩٧٬١٨١ جنيه

    سيلفر تاون فيو لاجون بنتهاوس 175 متر تشطيب كامل

    MD Signature logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٨٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس للبيع في كازا بيفرلي هيلز

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٢٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطبة للبيع للبيع ب 6 west بفرلى هيلز

    Topaz Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٧٦ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع متشطب بالكامل في مينا جاردن سيتي

    DMG logo image

    طيبة جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن 285 مترًا 5 غرف في فيليت سوديك

    Do estate logo image

5

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٢٬٤٥٦ جنيه/متر مربع