عمائر 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 2

42 عقارات أخرى
  • 6

    بناية كاملة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارة ناصية للبيع فى حدائق اكتوبر شارع النوادى

    مجدي سليم للتطوير العقاري logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٤٢٦ متر مربع

    ٢٩٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    بناية كاملة

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المبنى الذي يتمتع بأفضل إطلالة على الحديقة البنفسج

    Remax 360 logo image

    البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٬١٢٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    بناية كاملة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل للبيع بسكة سندوب بالمنصورة

    المنصورة, الدقهلية

    3

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    بناية كاملة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل للبيع خلف جامعة السلاب بالمنصورة-

    المنصورة, الدقهلية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    بناية كاملة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل سوبر لوكس للبيع بعبد السلام عارف بالمنصورة

    المنصورة, الدقهلية

    3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    بناية كاملة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل على الطوب الاحمر بتقسيم احمد ماهر بالمنصورة

    المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    بناية كاملة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل للبيع 100 متر على طريق بلقاس فى طلخا

    المنصورة, الدقهلية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    بناية كاملة

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك عماره كاملة للبيع في سريات المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع 77, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٬٤٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    بناية كاملة

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارة فاخرة كاملة و تشطيب هاي سوبر لوكس بالعبور

    العقارية جروب logo image

    شارع الشيخ الشعراوي, الحي الثامن, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    بناية كاملة

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبنى | للبيع | في التسعين الجنوبي.

    ERA Real Estate Egypt logo image

    شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٦٥٥ متر مربع

    ٦٢٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    بناية كاملة

    ٤٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل للبيع حي الجامعة ( جانبي واجهه )

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    حي الجامعة, المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٢٥٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    بناية كاملة

    ٤٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برج في حي الجامعة ( جانبي واجهه )

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    حي الجامعة, المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٢٥٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    بناية كاملة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نصف عمارة استلام فوري- نصف تشطيب -موقع متميز

    Selective logo image

    المستشارين, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    بناية كاملة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت مبنى بالكامل الحي السادس مدينه بدر

    ستار هاوس للتسويق و المقاولات logo image

    الحي السادس, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 2

    بناية كاملة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برج آدم شقة مميزة للبيع - دمياط

    Maram El shazly logo image

    دمياط الجديدة, دمياط

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    بناية كاملة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحي السادس مجاورة واحد مدينة بدر

    ستار هاوس للتسويق و المقاولات logo image

    الحي السادس, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بناية كاملة - 3 غرف نوم - 1 حمام للبيع في شارع لاجيتيه - الإبراهيمية - حي وسط - الاسكندرية
    1

    بناية كاملة

    ٤٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك الأن وحدة فى أميز موقع بالإبراهيميه

    New Home for Realestate logo image

    شارع لاجيتيه, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

1