شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1785

52,202 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أرض الجولف – مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نوع الوحده : شقه للبيع في مصطفي النحاس الرئيسي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف الشيخ زايد متشطبة بفيو مميز علي تبة

    Property Hills Star logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    جرين - بلازا - الاسكندرية

    ICONIC logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف ريسيل بالقرب من المول و الاستلام فوري

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م سيدي جابر - (خطوات من البحر)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع الدكتور بارودي, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى بجوار الجامعة الامريكية

    Shield - DR3 logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف لوكيشن مميز جنب الكارما ع النزهة الرئيسي

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 2, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٣٨٬٨٤٨ جنيه

    عرض الكاش – خصم خيالي حتى 35%Cash Price

    Hurghadians Property logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٠٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بلو تري – الجولدن سكوير

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧١٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ٣ غرف في عماره فاخرة بسعر مغري التجمع

    EG.Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف الشيخ زايد مميز جدا

    Property Hills Star logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٢١٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 3 غرف و قسط علي 10 سنوات بالتجمع السادس

    Feeds logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٤٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف لوكيشن مميز جنب الكارما ع النزهة الرئيسي

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميدان الحجاز – مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن متشطبة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبييع ف الشيخ زايد ع شارع

    Property Hills Star logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٣٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف لوكيشن مميز جنب الكارما ع النزهة الرئيسي

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٨٨٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن للبيع في ماونتن فيو آي سيتي - التجمع

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦١٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بسعر مميز من هايد بارك بالتوسعات الشرق

    Property Hills Star logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٥١٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٢٩٬٠٠٠ جنيه

    مروج - سموحه - الاسكندرية

    ICONIC logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تسهيلات علي 4 سنوات ونصف فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٨٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى6أكتوبر بجوار جامعة القاهرة ماونتن فيو

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس213م جاهز للسكن متشطب بأقساط ١٠ س- فاي سوديك

    Property Hills... logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ١٨٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز - اسكندرية

    ICONIC logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٨١٬٨٦٨ جنيه/متر مربع