شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1784

52,202 عقارات أخرى
  • 22

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره للبيع بمطلات مفتوحة بالكامل البرت الأول

    Baytak. logo image

    شارع البرت الاول, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس213م جاهز للسكن متشطب بأقساط ١٠ س- فاي سوديك

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ١٨٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب كامل بخصم 65% لفترة محدودة طلالة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٢٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م للبيع لوكيشن مميز عاللاند سكيب بالم هيلز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مباني حديثة 230م تفرعات نادي الصيد

    Property insider logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة للبيع بخصم 64% او اقساط15سنة-طلالة

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م جليم (ش احمد فتحي)

    RE/MAX Avalon logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب كامل بخصم 65% لفترة محدودة طلالة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٤٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٥١٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 217م ثاني نمرة من ماونتن فيو اي سيتي

    MADAEN GROUP logo image

    بيت الوطن التكميلى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٢٠٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس213م جاهز للسكن متشطب بأقساط ١٠ س- فاي سوديك

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ١٨٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام البوابة الاولى منطقه ب

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٧٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس213م جاهز للسكن متشطب بأقساط ١٠ س- فاي سوديك

    Property Hills... logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ١٨٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة في The View Waterway بسعر أقل من السوق

    clear scope logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٨٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في الشيخ زايد استلام قريب جدا

    Property Hills Star logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٧٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلوب من المالك شقة مفروشة للبيع بكورنيش المعادي

    corniche el maadi logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٣٤٬٥٠٠ جنيه

    افضل سعر مطلات مفتوحة علي شارع 30 م تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    ايفوري مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م متشطبة للبيع بخصم 64% او اقساط15سنة-طلالة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م للبيع بخصم كاش يصل ال40% فى التجمع الخامس

    Step One Real Estate logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٥٧ متر مربع

    ٢٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    250م شقة للبيع بالنرجس عمارات متشطبة سوبر لوكس

    Find Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    200م شقة للبيع بالبنفسج عمارات متشطبة تشطيب سوبر ل

    Find Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر ٣ غرف أرضي مفروشة في سيان الجونة ١٤٥ م

    نيو مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٩٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن والغرف فيو مفتوح مدخل فندقي

    Remax Professional. logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 8 مليون امتلك شقة 3غرف متشطبة بفيو مميز-طلالة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 64% امتلك شقة متشطبة للبيع امام سوديك ايست

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٣٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب كامل بخصم 65% لفترة محدودة طلالة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤١٬٩١٦ جنيه/متر مربع