شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1737

52,213 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٬٥٣٩٬٥٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الاندلس امام هايد بارك مشروع متكامل

    إبداع logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٥٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقه 206م امام النادي الاهلي بقسط 10س زايد القديمه

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠ متر مربع

    ١٧٤٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 235م -2017 نصف تشطيب بافخم برج بمصطفى ال

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجوار حي الوحه ومحورالمشير في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ١٩٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 60% استلم شقتك بالاندلس 2 مساحة 242 متر

    Al-Bahrawy Developments logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٢٣٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لإعادة البيع 183م سموحة ( سكاي لاين )

    Inspire Homes logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 200 متر للبيع في العبور استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع طه حسين, الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحدة في سكاي لاين سموحة بـفيو بحري موقع مميز

    JMG logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٥٠٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في قلب الشيخ زايد ف موقع مميز

    Property Hills Star logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في سكاي لاين العروبة–استلام فوري

    AQAR One For Realestate logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالنرجس عمارات بالتكييفات والأجهزة جاهزة

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٩٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقه 206م امام النادي الاهلي بقسط 10س زايد القديمه

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠ متر مربع

    ١٧٤٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمباوند لاند مارك مدينة نصر استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحدة ريسيل في سكاي لاين سموحة فيـو لاند سكيب

    JMG logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٠٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 236م للبيع في كمبوند كريستال تاورز – 3 غرف

    AQAR One For Realestate logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٥٢٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 205م بشارع الطيران عالرئيسى بسعر ممتاز م

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطيران, مدينة التوفيق, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميز جدا فى دجله فيو اكبر مساحه باقل سعر

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م تفرعات احمد عرابي – المهندسين

    Property insider logo image

    شارع أحمد عرابي, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | تشطيب نصف تشطيب | فيليت

    Good Vibe Homes logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٩٨٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في مبني ريحانه افينيو فيو النادي

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحدة ريسيل استلام فوري في سكاي لاين سموحة

    JMG logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٧٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بيتا جرين جاهز للسكن

    Feeds logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٣٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجوار حي الوحه ومحورالمشير في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باتيو اورو /موقع مميز/استلام فورى/لاند سكيب فيو

    Gold Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالسعر القديم للبيع 212م-2005 مسجله بالمنطقه التاس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع افريقيا - امتداد مصطفي النحاس, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٦٬٤١٥ جنيه/متر مربع