شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1734

52,213 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن نص تشطيب في المرحله التالته

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٣٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200م بخدمات فندقيه ف قلب زايد بالتقسيط ع10سنين

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 143م سوبرلوكس استلام فورى ف زايد+ قسط

    Property Hills... logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ١٣٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 185م+حديقة 3غرف متشطبة فقلب زايد قسط ع10س

    Property Hills... logo image

    الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 143م سوبرلوكس استلام فورى ف زايد+ قسط

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ١٣٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع في هاب تاون حسن علام

    Held Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٧٥٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة في مدينتي B11 | مساحة 165 متر

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 185م+حديقة 3غرف متشطبة فقلب زايد قسط ع10س

    Property Hills... logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 185م+حديقة 3غرف متشطبة فقلب زايد قسط ع10س

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200م بخدمات فندقيه ف قلب زايد بالتقسيط ع10سنين

    Property Hills... logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بقلته 120م رخصة وكمان قسط خطوة من العموم

    تمام العقارية logo image

    مدينة أسيوط, أسيوط

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أستلام فوري متشطبة بالتكيفات+المطبخ بقسط 6 س

    Catchers investment logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 143م سوبرلوكس استلام فورى ف زايد+ قسط

    Property Hills... logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ١٣٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 143م سوبرلوكس استلام فورى ف زايد+ قسط

    Property Hills... logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ١٣٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع 3 غرف في موقع مميز في سيتي جيت .

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨١٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمنت للبيع في شرق الاكاديمية التجمع الاول

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شرق الاكاديمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع حي ¾ امام ارابيلا مول والمصرية للغات

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م تشطيب سوبر لوكس اقساط متساوية علي 15 سنة

    Catchers investment logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 143م سوبرلوكس استلام فورى ف زايد+ قسط

    Property Hills... logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ١٣٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 185م+حديقة 3غرف متشطبة فقلب زايد قسط ع10س

    Property Hills... logo image

    كوي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه للبيع استلام فوري بريم لوكشن ف o west

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة عالسكن بتشطيب سوبر لوكس 170 متر تقسيط 6س

    Catchers investment logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 143م سوبرلوكس استلام فورى ف زايد+ قسط

    Property Hills... logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ١٣٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى6أكتوبر بجوار جامعة القاهرة ماونتن فيو

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كومباوند جولدن ايجلز

    Smart Assets Real Estate logo image

    جولدن ايجل‎, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع