شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1729

52,213 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م جناكليس (ش عزمي)

    RE/MAX Avalon logo image

    جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع في دار مصر الأندلس التجمع بالخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحدة ريسيل استلام فوري في سكاي لاين سموحة

    JMG logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م+50م جاردن قسط 10سنوات في ماونتن فيو

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٦٠٬٥٩٣ جنيه

    شفة للبيع 157متر بكمبوند VIALE بالعبور الجديدة

    Emak Realestate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٦٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لافينير الاهلي صبور اقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م+50م جاردن قسط 10سنوات في ماونتن فيو

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م+50م جاردن قسط 10سنوات في ماونتن فيو

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احصل ع شقة 130م بمقدم5% بلتقسيط المرنة لفترة محدود

    Bright logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم للبيع في B6 مدينتي | فيو جاردن

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٤٨٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحدة مميزة استلام فوري في سكاي لاين سموحة

    JMG logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م - جليم - خطوات من البحر

    Next Estate logo image

    شارع حدايا باشا, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالوكيشن مميز للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في تاج سيتي

    Capital Lords Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٧٠٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة 235 متر في السبع عمارات هليوبوليس

    Good Deals logo image

    شارع السباق, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه فيو مفتوح على الجامعه الصينيه 3 غرف

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    190 م- الترا سوبر لوكس - اسانسير - كاملة الخدمات

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة التاسعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب للبيع في اللوتس شارع التسعين بالتجمع

    Al Maz Real Estate logo image

    كمبوند اللوتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م+50م جاردن قسط 10سنوات في ماونتن فيو

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بريع سعرها في مشروع حسن علام

    Held Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٧٥٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 م² مميزه فيو مفتوح في كمبوند بافاريا تاون

    MRG Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في كابيتال جاردنز - اوبن فيو

    La Costa For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م+50م جاردن قسط 10سنوات في ماونتن فيو

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + روف 440م للبيع بالميرغني مصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة متشطبة 3غرف للبيع ريسيل - ذا سكوير

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع