شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1726

52,213 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م كامب شيزار (ش حامد نصر)

    RE/MAX Avalon logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع بالتقسيط علي 10 سنين

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٣٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى التجمع الخامس منطقه الاندلس

    إبداع logo image

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع شارع محمود سامي البارودي

    Better Estate Investment logo image

    المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في تاج سيتي 3غرف بجاردن 129م

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٧٢٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 2% شقة 140م للبيع كمبوند بالم هيلز العاصمة .

    Catchers investment logo image

    R4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٧٦٬٥٣٧ جنيه

    شقة 170م استلام فوري في تاج سيتي مرحلة شاليا

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك في افضل الاحياء في التجمع علي شارع 90

    Feeds logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٢٣٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مميزه في الباتيو اورو مرحلة الكلوب هوس

    Gold Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة ريسيل استلام2026 اقساط - الباتيو اورو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٨١٬٧٠٨ جنيه

    شقة في مرحلة الان سراي 157م الدور التالت بالتقسيط

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م في سراي فوري دور تاني مرحلة s1

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220 م سموحة (ش مصطفى كامل)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع مصطفي كامل, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل بكمباوند دجله لاند مارك بمدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصه فيو مفتوح بالكامل موقع مميز تراس كبير

    Remax Professional. logo image

    شارع تاج الرؤساء, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م , سبورتنج (فيو نادي سبورتنج )

    Wealth Platinum logo image

    شارع ابو قير, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه120م3غرف استلام فوري واجهه خارجيه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800 الف امتلك شقتك في التجمع بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ريسيل عاللاندسكيب استلام 2026 - لافيستا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٧٤٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت شقة 188م فيليت سوديك ريسيل موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٨٥٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ديستريكت 5 – بلاتو | مراكيز

    Beltone logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٥٥٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210 حديقة بالتشطيب كمبوند زايد 2000 الشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن و الغرف فيو مفتوح استلام فوري

    Remax Professional. logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٢٧٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م , فلمنج ,

    Wealth Platinum logo image

    شارع عبدالفتاح الطويل, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة150م فى تاج سيتي دبل فيو متشطبة الترا سوبر لوكس

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع