شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1711

52,213 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في اللوتس الجنوبية – التجمع

    Better Estate Investment logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 103م بفيو رائع على وايد جاردن مميز في B6

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٤٧٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجارد استلام فوري في بالم هيلز نيو كايرو

    Premises logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح لوكيشن مميز بالمطبخ والتكييفات ب3 تراس

    Compact Real Estate Company logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في O WEST ب اقل من سعر الماركت

    Niche Investments logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع امام هايد بارك,ذاايكون,مقدم 700الف

    Catchers investment logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح بالمطبخ والتكييفات والفرش اسانسير

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن في عماير النادي الجديده استثماري

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 160م 3 غرف - متشطبة بالكامل - بحري

    Catchers investment logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع جناكليس 85م (خطوات من ش ابو قير) .

    شارع حسين محمود الشامي, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٩٢٣٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعر داخل فيلدج ويست 149 متر استلام 2026

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٩٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للسكن أو الاستثمار في أفضل مواقع الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    شارع 10, الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 178م بحري ف ذا ايكون قسط ع10سنين

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٨٤٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينتى بكمبوند بريفادو مساحة 178م

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٦٦٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ف الاندلس 245متر و74متر مساحة مفتوحة وجاردن

    Al Ofok Investment logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز ستون ريزدنس قطاميه 200 متر

    Abrag 2 logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع ذهبي في النرجس عمارات – 255m

    Al Ofok Investment logo image

    مسجد فاطمة الشربتلي, الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بموقع متميز جدا في بالم هيلز

    Premises logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٨٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه خاصه بسعر لقطه

    Rakar Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    190م شقة للبيع بجاردينيا هايتس متشطبة سوبر لوكس

    Find Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٢٧٬٩٤٠ جنيه

    شقة للبيع ماونتن فيو اي سيتي التجمع الخامس اللاجون

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140متر تشطيب كامل - موقع متميز - تسليم فوري

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز فيو لاند سكيب بحرى بالمطبخ والتكييفات

    Compact Real Estate Company logo image

    دار مصر - المرحلة 2, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة خاصة وتشطيب ألترا مودرن في الهضبة

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع