شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1644

52,213 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجارن 145 متر و جاردن 120 متر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات في السداد تشطيب كامل مطلات مفتوحة

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مصر الجديده بجوار الميريلاند

    Shield - DR3 logo image

    شارع نهرو, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حدايق الاهرام شقه بتقسيط البوابه التانيه للبيع...

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في شارع بورسعيد - سبورتنج - حي شرق - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م ,شارع بورسعيد , سبورتنج ,

    Wealth Platinum logo image

    شارع بورسعيد, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم(400k)=شقة(146م+جاردن)متشطب-يوجد استلامات فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 قطعة 810 الدور التالت مساحة 155م

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه -190م- استلام فورى فى سوديك بالتجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع مدينتي 106م فيومفتوح B10 اقل مقدم

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في حدايق الاهرام قريبه من رئيسي........

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    علي التسعين مباشره شقة بجاردن للبيع بخصم 35%

    Catchers investment logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣١٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٩٢٬٥٠٠ جنيه

    بأقل سعر متر امتلك شقة 165م واجهة استلام فوري

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 162م بارك فيو مباشر، زيد ويست الشيخ زايد

    Western House logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٨٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م - سان ستيفانو- خطوات من الترام

    Next Estate logo image

    سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الماظه بجوار مستشفي فلسطين

    Shield - DR3 logo image

    الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسـتـلـم 125 مـتر فورى بالبوابة الاولى قرب الخدمات

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف 203م متشطبة بأفضل سعر وفيو بزايد ريجينسى

    Property Hills Star logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٥٠٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم احجز وحدتك فى الاجون واقساط حتى 10 سنوات

    Catchers investment logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حدايق الاهرام شقه بتقسيط البوابه التانيه للبيع...

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٨٠٢٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى دور مميز تسهيلات على 3 سنوات

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٤٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بجوار مول العرب علي المحور مباشرة

    Property Hills Star logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بالكامل-حديقة كبيرة 350متر-بالمطبخ والتكيفات

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٨٥٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أرضي بجاردن داخل Mountain View iCity

    Abrag 2 logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للعائلات لامتلاك شقه 190م بالقرب من الخدمات

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجارن 145 متر و جاردن 120 متر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع