شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1611

52,213 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م متشطبة قرب سوديك ف الشيخ زايد من المراسم

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري فيو علي النادي مباشرة اقل سعر

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه بالكامل فى موقع مميز استلام فوري

    IRTKAZ logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس أرضي بجاردن – نصف تشطيب

    الافين للتسويق العقاري logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٧٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في اميز لوكيشن في الكمبوند

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حدائق اكتوبر المربع الذهبي مسلسل 3 شقه 155 متر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو اي سيتي التجمع 3 غرف استلام فوري متشطب

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمباوند دجله لاند مارك فى مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٤٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك علي رئيسي مسلسل 3 – فيو النهر الاخضر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ريسيل في اميز لوكيشن

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة استلام فوري بتقسيط 5 سنين سوديك

    IRTKAZ logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة 187م للبيع في هايد بارك – التجمع الخامس

    La Costa For Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الواحه الجديده ش الخمسين الرئيسي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع رقم 5 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كريستال ريسيل بسعر مميز على الشارع

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند Green 5 - الشيخ زايد - مساحه 208

    Guides Real Estate logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٦٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق في حدائق اكتوبر مساحات من 155 متر و تصل ل 205

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز | إطلالة مفتوحة على مساحات خضراء | بحري

    Country For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل: أفضل موقع لشقة 3غرف 150م متشطبة

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٨٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 150م متشطبة بجاردن بأقل سعر فى نيو زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع مفروشة بالكامل في ذا آيكون ريزيدنس

    Capital Lords Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مونتن فيو تجمع لوكشن مميز

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٤٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل استلام 6 شهور واقساط تصل حتى 12 سنه

    IRTKAZ logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في اميز مشروع في الشيخ زايد الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع مميز جدا واقساط تصل حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١١٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع