شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1606

52,213 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم استلام فوري شقه متشطبه في باديه بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه موقع فوق الممتاز دايركت ڤيو علي النادي

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه موقع فوق الممتاز دايركت ڤيو علي النادي

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٠٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في غرب سوميد 6 أكتوبر بإطلالة على اللاند

    غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره للبيع 202م كفر عبده خطوات من سان جيني

    Baytak. logo image

    شارع سانت جين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٤٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة بدر امام المترو مباشرة 160م

    متصدر

    One Way logo image

    الحي المتميز الشمالى, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر غير مسبوق شقة 171م استلام فوري فيو مميز الان

    Bright logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٢٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية للبيع في قلب سموحة – كومباند اللوتس

    Baytak. logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه موقع فوق الممتاز دايركت ڤيو علي النادي

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه موقع فوق الممتاز دايركت ڤيو علي النادي

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه علي الاطلاق بحري صريح باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٤٦٬٥٦١ جنيه

    فرصة ريسيل بسعر مميز في أميز كمبوند في R8

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 178م متشطب للبيع كمبوند ذا سكوير صبور التجمع

    Horizon Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ڤيو مفتوح بموقع متميز جدا بسعر خاص

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره للبيع سموحة شارع مسجد ناصر فوزي معاذ

    Baytak. logo image

    شارع مسجد ناصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ڤيو مفتوح بموقع متميز جدا بسعر خاص

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن الحي الخامس 175م

    The Key Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٦٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه موقع فوق الممتاز دايركت ڤيو علي النادي

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٩٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن الحي الاول 195م

    The Key Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٥٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره للبيع 150م مصطفى كامل – شارع أبو قير

    Baytak. logo image

    شارع مصطفي كامل, ابو قير, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5% و استلام فوري شقه متشطبه في كارمل سوديك

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٥٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٦٠ متر أرضى بحديقة للبيع كمباوند دجلة بالمز

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ١٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل في البنفسج التجمع الخامس

    Key Point for real estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ڤيو مفتوح بموقع متميز جدا بسعر خاص

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في لافينير بالتقسيط حتى 2030

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع