شاليهات 1 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 2

3,042 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شاليه بروف غرفه استلام 2026 في جايا

    S signature logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٧٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية استلام فوري متشطب للبيع في ماليبو السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفه نوم للبيع فى ازها تشطيب كامل وتكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مانجروفي مفروش بأفضل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١١١ متر مربع

    ٢٢٥٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى سوما باي أقل من سعر السوق بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٤٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاللاجون شاليه للبيع بسوما باي بالبحر الاحمر ب 5%م

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاللاجون شاليه للبيع بسوما باي بالبحر الاحمر ب 5%م

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاللاجون شاليه للبيع بسوما باي بالبحر الاحمر ب 5%م

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية سعر مميز 55م بورتو ساوث بيتش بالسخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بورتو ساوث بيتش, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه الاول للبيع 65م في قرية اميجو 1 العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    اميجو 1, أميجو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بإطلاله على اللاجون و بقسط يصل 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلاله دايركت على اللاجون بقسط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالتقسيط سعر مميز في كارنيليا السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    كارنيليا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤١٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٨٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بمقدم 5% علي الاجون و سي فيو متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٦ متر مربع

    ١١٣٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالمطبخ والتكييفات في سولاري باقل مقدم

    Z Investments For Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٧٨٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 75م للبيع في قرية لاسيرينا ريد كاربت

    Arsam Real-estate logo image

    ريد كاربيت, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع (تشطيب كامل) من شركة اوراسكوم الغردقة

    Falcon for Real Estate logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١٤٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي 70م وإطلالة بحرية- كورونادو مارينا

    Arsam Real-estate logo image

    كورونادو مارينا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالحدائق المعلقه بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٢٥٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بجاردن بالفرش والاجهزة في الساحل بالقسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم5% شاليه بوول فيو تشطيب راقي تقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 80 م سعر مميز للبيع في منتجع اروما السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    اروما بيتش, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور اول 60م لالونا ريزورت السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لا لونا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٧٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا - شاليه غرفة نوم متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٩٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع 60م منتجع لالونا بيتش السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لا لونا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع