بنتهاوس (روف) 4 غرفة نوم مفروشة للبيع في مصر

139 عقارات أخرى
  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش في مراسي كتانيا فيو حمام سباحه

    Premises logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٣٧٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس سوبر لوكس بالتكيفات بإطلالة على الاهرامات

    Anchor for Real Estate logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣١٢ متر مربع

    ٦٥٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع فى سي شيل فى اميز لوكيشن

    Conquer Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٩٤٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش بالكامل ريسيل باقل سعر للبيع فالسوق

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس تلال السخنه يرى البحر مفروش استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • سافاير جولف ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Qatari Diar
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    4 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بقريه العين باي مرحله U9

    Sky Home logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر بنتهاوس متشطب في سوديك استلام فوري سعر مغري

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اكبر بنتهاوس استلام فوري في التجمع الخامس

    views investment logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بأفضل سعر مفروش بالكامل بحمام سباحه خاص 4 غرف

    East wing logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٦٢ متر مربع

    ١١٠٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز بمساحة كبيرة للبيع مفروش بالكامل

    Master Mind Real Estate Services logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٤٥٤ متر مربع

    ١١١٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • حياة سنتريك كايرو ويست ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣١٬٤٧٥٬٥٢٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ADD Properties
    الجيزة,الشيخ زايد

    4 غرفة

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بروف في لا فيستا باي مفروشه فيو علي حمام سباحه

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس متشطب ومفروش مودرن 220م بستون 4غرف

    My House (M&H) logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبليكس فاخر للبيع | كمبوند إيستاون سوديك

    Global Marketing Real Estate logo image

4

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ٨١٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالفرش 210 م مع للبيع بسعر في LVR

    AK Circle logo image

4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4 غرف ماستر - 405م للبيع في بالم باركس

    AL SAWAH GROUP logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٠٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • تمايا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    4 غرفة

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 298 متشطب بالفرش-استلام فوري-lake View

    AK Circle logo image

4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ١٠٤٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بمساحة 298 م للبيع في lake View Residence

    AK Circle logo image

4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٩٥٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في كمبوند زايد هايتس – الشيخ زايد

    Crafters Real Estate logo image

    طريق الشيخ زايد الصحراوي, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | فرصة سكنية فاخرة في كومباوند جايد!

    The Homies logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ٥٤٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس للبيع – أكواريوس – العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    اكواريوس, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٧٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 300متر في كازا بالم هيلز بسعر مميز

    BGCO Real Estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في إل باتيو أورو فيو لاندسكيب

    Conquer Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في سيشل فيو بحر

    Conquer Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٧١٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز بينتهاوس متشطب ببرايفت بول ٤ غرف في التجمع

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٧٢٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شاليه علوي 180متر مع رووف مجهز بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع