تاون هاوس 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في مصر, صفحة 3

175 عقارات أخرى
  • 15

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب استلام فوري للبيع

    Property Hills Star logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في كومباوند فيلينو متشطب بالفرش والتكييف

    New Avenue Real Estate logo image

    فالينو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مفروشة بالكامل للبيع الباتيو 5 إيست

    Z Investments For Real Estate logo image

    الباتيو 5, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٩٢٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا تان هاوس مفروش فرش راقي تقسيط

    Square Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٨٥٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس صف اول متشطبه للبيع بقسط على 8 سنين

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٧ متر مربع

    ١٦٠٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • وادي إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    3 غرفة

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بجاردن متشطب و مفروش في الساحل

    Empire real estate and investment logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 175 متر تشطيب كامل 10 سنوات أزها |

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون فيو تاون هاوس للبيع في فوكا باي الساحل

    Conquer Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 5% أقل سعر تاون هاوس مباشرة على اللاجون

    Apart Real estate logo image

    سكالا ماونتن فيو راس الحكمة, منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحر ولاجون 10 سنين تقسيط 5% مقدم

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • فاليز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٩٧٥٬٥١٣ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    3 غرفة

  • 6

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مفروش بالكامل للبيع في باتيو الزهراء

    RE/MAX Everest logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مفروش بالكامل للبيع في باتيو الزهراء

    RE/MAX Everest logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢١٬٤٥٨٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في البروچ - كورنر - ٢٤٥م

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨٧٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 364في ايتابا باقل سعر

    BGCO Real Estate logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٦٤ متر مربع

    ٨٢٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر تاون متشطب في هايد بارك دقائق من المول

    New Avenue Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٩١٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • بوليفارد هيل & نورث فيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    3 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالفرش بأقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

    مينا ريزيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢٦٤ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في البروج لوكيشن مميز

    KAMF logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٢٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع يطل علي حمام السباحة استلام فوري

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في PX بالم هيلز – موقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلايا غزالة كورنر تاون هاوس موقع متميز متشطب

    Triple S Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٤ متر مربع

    ١٢٨٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • ذا جراي ريزيدنسز – هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    ٣١٬٢٦٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    3 غرفة

  • 11

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب مفروش بالكامل و السعر قابل للتفاوض

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بحري يطل على البحيرة للبيع بالفرش

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٤٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بحري للبيع في مراسي – كورنر -يري اللاجون

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٩٧٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون متشطب في سوديك ايست اقل من الماركت ( فوري )

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-تشطيب سوبر لوكس ف الكومباوند بالفرش والاجهزه

    Gate real estate marketing logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع